Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, fiuk! Nektek bejonne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, fiuk! Nektek bejonne, ha a baratnotok mindig ilyen tipusu ruhakban jarna?

Figyelt kérdés

Ilyen leggingsek valami hosszitott kardigannal, toppal [link]

[link]

[link] valami magassarkuval illetve maskor miniruha magassarku kombinaciokban


2016. júl. 21. 16:23
1 2
 11/17 Titusztitusz ***** válasza:
9-es...Akkor bocsi...Vissza az egész...
2016. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Titusztitusz ***** válasza:
10-es...Én semmi olyasmiröl nem írtam amit feltételezel...Mivel lehet hogy hihetetlennek fog tünni, de én NEM AZ A KATEGÓRIA VAGYOK,aminek gondolsz...(Max.az életkorom száma tartozhat ide...)
2016. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne ha a barátnőm hordana ilyeneket, de hogy mindig ilyenbe járjon az azért túlzás...Sokszor egy női slim fit farmer, persze csak olyan ami jól áll az adott lánynak, jobban izgalomba hoz, mint egy leggings. Jó, ez félreérthető volt :D Nem maga a farmer hoz izgalomba olyankor, hanem az összkép.
2016. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon dögösek ezek a leggingsek, és a miniruha is magassarkúval. Ha kicsit is jó lábaid vannak, rajtad felejteném a tekintetem!
2016. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Elmetileg nőként én nem is válaszolhatnék de ezeket csak 2- 3 órán át lehet elviselni.

Műbőr szarok, nem lélegzik alatta a bőröm...nagyon nem praktikus...de buliba elmegy.

2016. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem jönne be. Fujj konkrétan...
2016. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Noren1989 ***** válasza:

Nem. Ezeket a bőr kinézetű holmikat nagyon nem bírom.


26/f

2016. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!