Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéne valamit tennem egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne valamit tennem egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Pár napos lazulós, nyaralós spontán bulizás alkalmával összemelegedtem egy sráccal, akivel már korábban is kerülgettük egymást. Mászkáltunk, buliztunk, együtt is aludtunk egy nagyobb társasággal, de aztán ment mindenki haza a dolgára. Én sem és ő sem akarunk semmiféle kapcsolatot, bár ezt nem tisztáztuk le, de én úgy éreztem, hogy ez egyértelmű lesz, és nem lesz belőle semmi félreértés. Azt viszont megemlítette, hogy szeretné, ha valamikor elmennék hozzá, de nem fixáltunk le semmit. A kérdés amit nem tudok eldönteni az az, hogy most nekem kéne valamit írnom neki facebookon? Vagy neki kellene valamit írnia nekem? Szívesen beszélgetek vele bármikor, mert bírom, és szórakoztató a társasága is, csak nem szeretném, ha félreértené, és többet gondolna bele a dologba mint ami, vagy azt hinné, hogy ln szeretném szorosabbra fonni a szálakat. Legszívesebben lapítanék, de ezt meg kissé gáznak érzem. Vagy teljesen okés, hogy most nem keresem őt?
2016. júl. 21. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz vele még találkozni, keresd nyugodtan. Ha valamit félreért, akkor majd tisztázzátok. A pasik nem komplikáltak, nem képzelnek három részes regényt egy mondat mögé, mint a nők.
2016. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Keresd meg írj neki üzenetet .Hidd el nem fogod megbánni.Rosszabb lesz ha nem írsz neki semmit, mert idő elteltével, amikor nem jön üzenet, esetleg ha későn írsz, nem jön válasz, azon fogsz agyalni miért nem írtál (hamarabb).Majdhogynem ebben a helyzetben vagyok, és elhiheted szar érzés.
2016. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és te írtál neki? nem értette félre?
2016. júl. 24. 17:23
 4/4 anonim válasza:
Ezért irtam ezt le neked, mert én írtam neki ,de már szerintem késő volt, mert sosem kaptam választ,és idegeskedésben teltek a napjaim vagyis még mindig telnek.(majd idővel jobb lesz).Úgy hogy keresd meg ,és nyugodtan fekszel le az este hogy te megpróbáltad nem rajtad múlt.
2016. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!