Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ismerkedés során végig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ismerkedés során végig én tepertem egyoldalúan, akkor ugye jogosan várom el, hogy kapcsolaton belül viszont teljes mértékben kiszolgálni engem, az Urát és Parancsolóját?

Figyelt kérdés

Ha a nô az egész ismerkedéshez úgy állt hozzá, hogy teperjek csak én, elvégre az a férfi dolga, és ô abszolút nem volt hajlandi egyenlô félként hozzáállni az ismerkedéshez (meg persze hozzám), akkor miért háborodik fel, ha a kapcsolaton belül meg én várom el, hogy tegye azt, ami meg a nô dolga.


Szóval szerintem ilyenkor gondolom joggal várhatom el, hogy ragyogjon a lakás, mire hazaérek, és meleg kaja várjon, meg hogy akkor legyen szex és úgy, ahogy én akarom.


Vagy ha nem, akkor mi a nô dolga, ha már a férfié ennyire jól meg van határozva?



#feladat #nôi princípum #férfi princípum #parancsra sz.pás
2016. júl. 22. 09:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%
Na várjál mindjárt jönnek a Feministák....
2016. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ilyen esetben ahhoz van jogod, hogy felköpj és aláállj, mert ilyen sza.rul tudtál választani, hogy a csaj konkrétan le se sza.rja a fejedet.


Amúgy nem elvetemült a gondolat, de akkor továbbra is maradj meg a szerepednél: a csaj nem dolgozik, te eltartod, talicskán tolod haza a lóvét, neki meg nincs más dolga, mint takarítani, és illatosan várni az ágyban.


Egyébként szerintem ne erőltesd ez az ismerkedés-csajozás dolgot, mert egyrészt neked túl bonyolult, másrészt újból csak csalódások fognak érni, harmadrészt meg felesleges lenne tovább adni a génjeidet...

2016. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

1.: feminista vagyok, de nagyon tévésen gondolod, hogy ezt a hülye nőt védeni fogom. Itt mindketten megérdemlik egymást.

A feminizmus lényege, hogy egyelőek vagyunk a férfiakkal ergo mi is ugyanúgy teszünk a kapcsolat alakulásáért. Ez a nő nem feminista, hanem el van tévedve. De a férfi is.

2016. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%
Tudod mikor tepernék egy nőért :-P ... Küzdjön ő, ha meg akar kapni :-D
2016. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#3: Miért lennék eltévedve? Én szívesen vagyok olyan kapcsolatban is, ahol egyenrangúak a felek, de akkor azt a másiktól is elvárom, hogy a kezdetektôl fogva úgy is kezeljen.

Azzal sincs bajom, hogy a klasszikus 'ez a férfi dolga, ez meg a nôé' van, de akkor meg ezt várom el.


Olyanba viszont nem vagyok hajlandó belemenni, hogy nekem, mint férfinak megvannak a maga férfiúi kötelességeim, a nônek meg nincsenek meg az ôvé - ezt mélyen degradálónak érezném, hiszen olyan üzenete van a számomra, hogy a másik értékesebbnek tartja magát nálam csak azért, mert ô nô.

2016. júl. 22. 09:26
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Alig vagy kretén...

A nő se százas hogy egy ekkora f...kalappal összejött!

2016. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljétek a kulcsszavakat, jobb alsó sor... :D
2016. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Noren1989 ***** válasza:
6%

Egyértelműen ennek így kell lennie!

Ha találsz mellé egy korlátolt elméjű nőt, esélyed is van rá. Mielőtt azt hinnéd, hogy az udvarlásba belefektetett energiát értékelik, vagy egyáltalán számontartják...el kell keserítselek: nem, az számodra kidobott energiaként fog csak jelentkezni. Kizárólag az aktuális elmeállapot, közérzet számít. Ha ezt fenn tudod tartani, életed végéig kiszolgál a nőd.


26/F

2016. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"Alig vagy kretén...

A nő se százas hogy egy ekkora f...kalappal összejött!"


Ezt talán érvekkel is alá tudnád támasztani, vagy csak személyeskedünk?


Ha tôlem egyértelmûen el van várva, hogy egyoldalúan vállaljam magamra azokat a dolgokat, amik a "férfi dolga", akkor én miért ne várhatnám el, hogy a másik si egyoldalúan vállalja magára azokat, amik meg a "nô dolga".


Szimpla személyeskedés helyett magyarázd már el nekem normális logikai érvekkel, hogy hol van ebben a hozzáállásban logikai hiba?

2016. júl. 22. 09:33
 10/30 anonim ***** válasza:
Csak ha feleségül vetted.
2016. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!