Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szamit egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David2014 kérdése:

Mennyire szamit egy ferfi kulseje ismerkedes soran?

Figyelt kérdés
Normalisan nezek ki , de megis valahanyszor talalkozom lanyokkal az az erzesem van , hogy kulso fizikai kinezetem miatt utasit el , nok velemenyere vagyok kivancsi hogy mennyire szamit a kulso egy ismerkedesnel?

2016. jún. 21. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre mindig a külsőt nézzük, mert mást nem látunk. Nem tudunk rólad semmit. ÉS hát ugye azzal ismerkedünk aki tetszik nekünk. Ahogy ti férfiak is
2016. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
62%
Talán egy kicsit számít a külső az ismerkedésnél de ha én mondjuk beleszeretek valakibe akkor az a személyisége miatt van, nem pedig a kinézete végett.
2016. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A külső fontos, mert csak azzal kezdünk ismerkedni aki valóban tetszik nekünk külsőre, ahogyan az első is írta. Nekem leginkább az arcra jól kinéző pasik jönnek be, maga az alkatuk nem olyan lényeges. Nálam fontos a kedves mosoly, a szép kék szem, enyhe borosta és a hajviselet. A sima rövidre nyírt hajú férfiak nem jönnek be. Nekem a hosszabb hajú pasik tetszenek főleg ha jó fazonjuk van ami illik az arcukhoz.

De ugye ha külsőre valaki nem is jön be, azzal nem is nagyon foglalkozok, de pl ha valakivel egy társaságba vagy csapatba vagyok akár munkahely, akár szórakozóhely akár máshol és elindul köztünk egy beszélgetés, akkor már letudom venni hogy milyen jelleme van, meg mennyire jófej stb... Nekem a kevésbé nagy dumás, szerény férfiak jönnek be akik nem szeretnek felvágni, meg nem akarnak a társaság középpontjába állni. Nekem van barátom, mackós pasi, az arca érdekes, mert baromi aranyosan tud mosolyogni és önmagában egy aranyos, jó fej, szerény, kedves ember, de tud ő félelmetes is lenni, meg jó a kiállása is. Eleinte tartottam tőle mert nem a legjobb arcát adta első benyomásként ami szintén fontos, de amikor megismertem rájöttem hogy ő jó ember. Ez így is lett mert 2 éve vagyunk már együtt, és bár külsőleg nem igazán jött be, de mégis megszerettem és külsőre is elkezdtem már vonzódni, a kémia a mai napig megvan, imádok vele lenni, kifejezetten egy ölelhető típus, amikor hozzábújok nagyon jól érzem magam, vannak jó kreatív ötletei, bár van némi figyelemzavara, ennek oka az hogy az egyik fülére születése óta teljesen süket, és a másik fülére is eléggé nagyot hallott majdnem siketen született. A beszéde is emiatt sokáig furcsa volt nála ezt a szülei meg a barátai mesélték hogy voltak gondjai. A nagyot halló fülét megműtötték amivel nagyon jól hall már, de a másik fülével nem tudtak mit kezdeni.

2016. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Fontos, mivel azt látjuk. De az, hogy kinek mi tetszik, elég széles határok között mozog.

Elég elcsépelt, de igaz: külső megfog, belső megtart. Jobb esetben így működik.

2016. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy csak akkor lep ervenybe valaki jelleme ha mar egy adott tarsasagon belul vannak - pl munkahely vagy osztaly vagy hasonlo korok, tehat ahol ha akarod ha nem megismered milyen ember a masik. elso talakozasnal ugy ahogy elottem is irtak semmi nincs a homlokodra irva, tehat a kinezet alapjan megy mindenki. de mi van akkor ha a kinezet csillagos 10 es de a jellem meg az ember egy nagy nulla? nem tudok noi aggyal gondolkozni mert nem vagyok no, de probalok fair modon gondolkozni
2016. jún. 21. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:

"ha a kinezet csillagos 10 es de a jellem meg az ember egy nagy nulla"

...akkor megy a szemétbe. Találkoztam már ilyennel. Most majd jönnek a lepontozások, de csak buta libák jönnek össze ilyen férfival. Zsák a foltját, ahogy mondani szokás.

2016. jún. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nulláról ismerkedésnél a külsőd alapján kapod meg az esélyt, hogy kibontakoztathasd a belsődet, ez - sajnos vagy nem sajnos - így működik MINDKÉT nemnél.
2016. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!