Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány-lány témában, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány-lány témában, hogyan megy a kezdeményezés a találkozások, randik során?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 19:04
 1/10 anonim válasza:
Szerintem igen.
2014. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is. :D
2014. jan. 1. 20:00
 3/10 A kérdező kommentje:
De most komolyan. Valaki igazán adhatna választ a kérdésre. Olyat ami hasznos is.
2014. jan. 1. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:

én szívesen segítenék, de nem tudom, hogy pontosan mire vagy kíváncsi

Milyen kezdeményezésre gondoltál? Hogy ki csókol meg kit? Vagy hogy érted? :)

2014. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát például igen. Igazából úgy értem a kérdést, hogy mit is kéne csinálni pontosan. :D Nem vagyok képben és ami nehezíti eszméletlen tapasztalatlan vagyok.
2014. jan. 1. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Első randi lesz?
2014. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A vicces hogy nem első. :D De azt érzem valamit nekem is kéne már csinálni.
2014. jan. 1. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát az attól is függ, hogy hova mentek, mit csináltok

mert mi például az otthonon kívül nem smárolunk, de változó, hogy melyikünk csókolja meg a másikat

Egyszerűen ha érzed, hogy meg szeretnéd csókolni, akkor ne torpanj meg, hanem smárold le :D

Ha ilyen udvariasság kérdések is felmerültek benned, akkor is csak saját példát tudok hozni, változó, hogy melyikünk nyitja ki az ajtót a másiknak, változó, hogy melyikünk lép be rajta először.

Segítünk egymásnak vinni a cuccokat, nálun a párom cipel többet általában, mert elég nyüzüge vagyok.

Ha meg akarod fogni a kezét, fogd meg, ha meg akarod ölelni, tedd meg :) Nincsenek szabályok, hogy kinek kell kezdeményeznie ezeket a dolgokat :)

2014. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja bánni, ha (végre) te is csinálsz valamit, csak úgy adsz neki egy puszit, megsimogatod a kezét.
2014. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj de romantikus...:-))) szerintem biztosan van olyan pillanat amikor érezni fogod hogy ő is akarja a csókot pl csak talán ő nem mer kezdeményezni?Hát akkor neked kell megtenned...
2014. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!