Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Bejön nektek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Bejön nektek egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan a nagyon rövid haj, sportos/izmos alkat kombinációra vagyok kíváncsi, hogy mit gondoltok róla. Tetkóval vagy anélkül? Szakállal vagy anélkül?


2016. júl. 22. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Nekem egyáltalán nem.

Szeretem ha egy pasinak van haja, a szakállat, borostát viszont nem szeretem.

Tetkó se legyen, bár igazából az ő dolga.

Az alkat lehet vékony vagy sportos, se semmiképpen ne legyen izomgyuri.

2016. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok oda az izmos kigyurt pasikert..sot, a nagyon rovid haj sem jon be, de ez a pasi nagyon tetszik.

A tetkojaval egyutt. :)


26N

2016. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Na, igen. Ez nagyon bejön.

DE:

Ha a barátnője lennék, biztosan a GYK-n nyavajognék, mert tuti önző és le se sz@rna, minden csaj rámászna, stb.


Szóval esténként álmodoznék róla. :)

2016. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A borosta bejön, a tetoválás is, a sportos is. A haj mindegy. A magasság fontos, +185cm.
2016. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert a pár éves "átalakulásom" után kb. hasonló leszek, nyilván a saját arcszerkezetemmel :D
2016. júl. 22. 19:00
 6/15 anonim ***** válasza:
A képen lévő férfi aggresszív típusú lehet.Nem biztos, hogy az, de a megjelenése ezt sugallja.Emiatt nem tartom valószínűnek, hogy megpróbálkoznék vele.
2016. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem alapból a hosszú hajú férfiak jönnek be, a képet elnézve viszont ő is. Van egy érdekes kisugárzása.

Az, hogy izmos-e vagy nem, az nem számít, de plusz pont ha ad magára. Tetkó is mindegy, szakáll is mindegy, a képen lévőnek jól áll mindegyik.

2016. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kicsit nagyobb... :D


[link]

2016. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem ő bejön. Nem az az eszméletlen kigyúrt, akiket ide fel szoktak tenni a komplexusos palik, hogy "Csajok, tényleg ez kell nektek?!", hanem kicsit kifinomultabb. Az első képen ami linkelve volt nem volt bejövős, mert olyan nagyképű feje volt, de a második linken megnéztem az összes képet, néhol sokkal szelídebb, jobb a kisugárzása.
2016. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem bejön. A testalkata tökéletes, a haj rendben van, mert passzol hozzá. A szakáll lehetne csak körszakáll, de így se rossz. ;) A tetkó nálam nem oszt, nem szoroz.

26/N

2016. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!