Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés

Még így az elején elárulom: nem önbizalomhiány miatt írom ki, nem is akarok itt felszedni senkit. :) Egyszerűen csak érdekelne a hölgyek véleménye.


A koromat inkább nem árulom el... legyen elég annyi, hogy 19 és 23 között. :) Romantikus fajta vagyok. Azt szeretem, ha egy lánnyal gyengéd lehetek és kedveskedhetek neki, anélkül, hogy az agyára menne a romantika. Szeretem az intimitást. Ha foghatom a kezét, simogathatom, puszilgathatom, magamhoz ölelhetem. Szóval nem csak szex, szex, meg szex. Hűséges és őszinte vagyok. Ha megígérem a páromnak, hogy nem hazudok neki soha, akkor tényleg nem fogok. Ezért túlzottan is őszinte vagyok, ami lehet, hogy nem a legjobb tulajdonságom. És elvárom a páromtól, hogy ő is őszinte legyen velem. Szóval mellettem nem igazán van szükség féltékenykedésre.


Ezeken kívül még vicces vagyok, szeretek valamilyen szinten lekicsinyíteni dolgokat és nem görcsölni mindenen. Nem vagyok bőbeszédű. Szeretek komoly dolgokról beszélni. Figyelmes vagyok és nem dumálok folyton, hanem meghallgatom a másikat, mivel szeretem is meghallgatni. És lehet velem lelkizni...


Nem járok diszkóba, nem dohányzom, és nem iszom alkoholt (nem is bírom egyébként). E három dolognak valahogy nem látom értelmét.


Az a fajta vagyok, akinek nem a modellek, és a nagymellű bombanők tetszenek. Az első konkrétum, ami megtetszik egy lányban az az, hogy mosolygós. [Persze ez önmagában még nagyon kevés, de ez fontos, mert a savanyú lányok hidegen hagynak.]


187 cm magas vagyok, vékony testalkatú. Nem kivágott nyakú pólókban, és hasonló ruhákban járok. Normális a hajam, nem cápauszony. ;)


Nagyon jól rajzolok, szeretem az állatokat, imádok sakkozni/olvasni, történeteket is szoktam írni (most készül a harmadik), és flair bartending-nel is foglalkozom.


Tehát visszafogott, érzelmesebb jófiú vagyok, bár a külsőm talán ritkán inkább rosszfiús hatást kelt. Nem mindig, csak néha lehet, hogy így érzik egyesek.



Na, röviden ennyi. Írjatok bátran, és ha kérhetem korral, legyetek szívesek. :)



2016. júl. 22. 21:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem azért a rossz tulajdonságaid is érdekelnének, legalább annyira fontosak, mint amiket oly' hosszasan soroltál.:D

Nem lennék a zsánered, mert sosem voltam az a vidám fajta, poénkodni persze szoktam (meglehetősen gyakran), de alapvetően melankolikus személyiségnek mondanám magam, ezen kívül dohányzom, szívesen iszom úgy mértékkel, és még a mellem is nagy.:D Ennek ellenére a leírásod alapján jöhetnél, de szerintem kb. bárkinek, úgyhogy kicsit álszent a kérdés.

2016. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen fiú nem létezik :/ de azért szép mese, jó lenne :)
2016. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!