Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos, csalódott, Kirekeszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos, csalódott, Kirekesztett, szenvedő, elkeseredett, magatokra, hagyott, belefáradt, fiúk és lányok. Első kérdés nincs jobb kategória biztos, nem találnék azokra akiket keresek. Tb lent?

Figyelt kérdés

Bármilyen komoly fájdalom vagy vágy esetén írjatok! Sok fér a sérültek táborába. Olyan is akinek dolgokból emberekből van elege. Mindenkire szükség van! és persze írd, hogy mi lenne az?


Írjatok privátban is nyugodtan és természetesen itt!


Hasonló teljesen egyedül lévő vagy már nagyon szenvedő egyéneket keresek, ki akarok alakítani egy baráti kört, ha csalódtatok, bajotok esett, mindenkinek nevetséges minden, stb.: vagy bármi ehhez hasonló és már az őrület szélén álltok vagy még nem, kérlek jelezzetek!


Egyszóval, ha nem bírjátok már vagy kell valaki.


A szójátékokra ne figyeljen senki, azok csak szójátékok, hasonló helyzetben lévő embereket keresek, megérteném őket és ők is engem, sose lehetne olyan jó barát, mint aki érti és átélte az élet sötét oldalát és képes szeretni és vissza jönni. Nem akarom sem magamnak se nektek, hogy psychopatákká vagy halottakká váljunk! se azt, hogy egyedül maradjatok. Komoly szándékú és értelmes embereket várok. Nyugodtan írjon olyan is akinek nincs baja, de átérzi ezt az egészet.. ha tudja egyáltalán miről beszélek!


Magamról:

Ha furának tűnök az azért van, mert én már a pokol szélén.. XD belefér a káromkodás! adja csak ki akinek szüksége van rá, én aztán nem leszek olyan mint akinek minden tökéletes és elküld a, mert fáj valamid és ..besz.. Csak kérem, aki úgy érzi szeretne írni ne fogja vissza magát, én se véletlen írtam.?



2016. júl. 23. 02:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy mi?
2016. júl. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont az, sérült vagy vagy szükséged van valakire? le legyél thuglife! xD
2016. júl. 23. 02:28
 3/9 anonim ***** válasza:
En fáradt, csalódott, magányos és keserű vagyok. Fel evvel a válási végzés után - amit másfél gyötrelmes ev előzött meg, kezdve attól, hogy kiderült évek óta csal, miközben van egy két eves kisfiunk- szóval fel evvel később is naponta gyötör, bántalmaz lelkileg. Célja, hogy kikészítsen es elvehesse tőlem a gyereket. Nem tudok új életet kezdeni, mert naponta fenyeget, stb. A környezetem mar nem tud segíteni, belefáradtak, es mindenki éli az életét....
2016. júl. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon is megértelek, mesélj csak nyugodtan róla ha szeretnél. Akár privátba is ha nyilvánosan annyira nem. Add csak ki magadból!
2016. júl. 23. 03:26
 5/9 A kérdező kommentje:

Sose fogom megérteni, hogy miért éri meg, ronccsá tenni másokat, én nekem nem ilyen bajaim vannak, de annyi van, hogy inkább bele se kezdenék.


Sajnos a családom leszarja, ráment mindenem, mentálisan megszámlálhatatlan problémám van és ráment az egészségem, néha úgy érzem nincs vissza út, túl sokat dohányzok stb.: nagyon durva rosszullét kerülget nap mint nap.


Amikor pedig nem akkor a holnaptól undorodok, ennyi elég is tőlem. Ja még annyi, hogy az hogy ebből én kijöjjek iszonyat nagy vállalkozás lesz egyedül csak hátráltatva, nem vagyok biztos benne, hogy végig tudom csinálni.

2016. júl. 23. 03:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez az egész, amit leírtál annyira erőltetettnek tűnik.
2016. júl. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerencsére nem tartozom a csoportba, de biztos jó lehet egy önbizalomhiányos, pesszimista, nőgyűlölő, lelki sérültekből álló baráti társaság... Vasárnap délutáni közös program "utáljuk együtt a nőket"


kösz, inkább kihagynám.

2016. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Félig komolytalan is, mivel én aztán semmire se vagyok most képes.


Utolsó pedig gondolkozzon mielőtt kinyitja a száját, feminin tetszik lenni vagy ho? Lányokat is hívtunk ide, ha pedig az apuka nem tetszik, aki szenved egy ocsmány dögtől, hát ne röhögtess!

2016. júl. 23. 10:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Velem mint vezető, jelenleg ez maximum csak beszélgető tanács.
2016. júl. 23. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!