Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki csinált már ilyesmit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csinált már ilyesmit az tudna tapasztalatokat írni? (lejjebb elmagyarázom)

Figyelt kérdés

Csináltál már olyat, hogy volt 1 barátod/barátnőd, és felvetted őt egy másik msn-címről mint 1 idegen pasi/csaj és kikezdtél vele, hogy megtudd bízhatsz-e benne?

(most lényegtelen h miért rendült meg a bizalom)

Ez hatásos tud lenni??

Tapasztalatokat légyszi!:) Köszi előre is!


2010. ápr. 16. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs alapja akkor gyík vagy ! Mert ha rá kap akkor mi van? Ha meg van akkor minek vagy vele?
2010. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam és nem jött be.
2010. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Kicsim. Egy kapcsolat lényege a bizalom. Ez eléggé lealacsonyító dolog hogy teszteled a párodat. Ha szereted és nem akarod elveszteni akkor ne csinálj ilyet. Ez azt jelzi hogy nem vagy 100% biztos a szavában és nem hiszel neki. Egy igazi, jó párkapcsolatban nincs szükség a másik tesztelésére.


Vazul néni.

2010. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
van 1 pár csaj neki msn-en akikre azt mondja h nem ismeri őket és állítólag nem is beszél velük de mikor kérdeztem h akkor miért nem törlöd le őket azt mondta h nem fogja letörölni őket! Persze nem erőltettem, csak kicsit gyanús ez nekem..
2010. ápr. 16. 20:39
 5/18 A kérdező kommentje:
20:39 ha szépen kérlek leírnád a tapasztalataid? Mi az amiért nem jött be?
2010. ápr. 16. 20:40
 6/18 A kérdező kommentje:
az első 20:39-esnek szólt a kérésem
2010. ápr. 16. 20:40
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem a párom rendszeresen tesztelt,nem esett jól.Pedig okot sem adtam a bizalmatlanságnak! Lehet magában nem bízott eléggé,nem tudom!
2010. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Imàdom Vazul nènit! :)

Ès mèg Clyde-ot is! :)

2010. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de jóó:)
2010. ápr. 16. 20:47
 10/18 anonim válasza:

énis csináltamxdxdxd

és kiadtam magam egy másik csajnak:D szánalmas vagy nem ezvan.....

de rájöttem h bízhatok benne:)

2010. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!