Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki csinált már ilyesmit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csinált már ilyesmit az tudna tapasztalatokat írni? (lejjebb elmagyarázom)

Figyelt kérdés

Csináltál már olyat, hogy volt 1 barátod/barátnőd, és felvetted őt egy másik msn-címről mint 1 idegen pasi/csaj és kikezdtél vele, hogy megtudd bízhatsz-e benne?

(most lényegtelen h miért rendült meg a bizalom)

Ez hatásos tud lenni??

Tapasztalatokat légyszi!:) Köszi előre is!


2010. ápr. 16. 20:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

21:02 örülök h sikerült:):)

én még gondolkozom rajta, de ki szeretném legalább 1x próbálni!

2010. ápr. 16. 21:03
 12/18 anonim ***** válasza:
20:39 Nem harapott rá és örülök neki!
2010. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Simán próbáld ki, én is megcsináltam egy viszonylag friss kapcsolatban, és ráharapott. Sajna ez van. dobtam. Jó volt a megérzésem. A nők ált.ban akkor csinálnak ilyet, ha vmi belső sugallat jön. Tedd meg, addig úysem nyugszol. Másik: azért nem törli le őket msn-ről, mert beszél velük, és tartalékosak. Azaz ha netán veled vmi nem ok, akkor már rá is repül az egyikre... Ilyenek a pasik :(
2010. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
22:17 sajnálom:( de legalább kiderült! jobb, mint ha hülyített volna ki tudja meddig! Igazad lehet, a női megérzés sose csal... sztem ki fogom próbálni, de azért remélem nem igazolódik be a sejtésem..:S
2010. ápr. 16. 22:21
 15/18 anonim ***** válasza:

egyik exemmel csináltam az meg...bejött a sejtésem...

chatelt sokat...csináltam uj nicket,ráköszöntem,át msnre egyből,kapott képet "rólam",én lettem a "néha abba a városba látogato unatkozó lány,aki keres valakit aki szórakoztatja havi 1-2 alkalommal"...

és pont másnak értem rá...

találka lebeszélve,szórakozóhely,és a kedves párom ott várta a lányt...de engem kapott meg a kávéját az arcába...

2010. ápr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
majd írd meg, h mi derült ki róla!
2010. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na igen, jobb ha kiderül, szerintem az az undorító, ahogy a pasik szívatják a csajokat, nem az, ha egy csaj meg akar bizonyosodni a szerelme hűségéről. Jobb ha időben kiderül. Majd meséld el, hogy mi lett. Én szurkolok, hogy ne legyen jó a megérzésed! :)
2010. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

08:15 hát ez durva:S de meg is érdemelte!!! ki tudja meddig ment volna el ha tényleg találkozik 1 idegen csajjal:S fúú ez annyira feltudja b@szni az agyam h a pasik képesek a hátunk mögött más csajokkal találkozgatni!!! nagyon remélem az én barátom nem próbálkozik ilyesmivel..


utsó: még nem csináltam másik msn-t, jelenleg a nyelvvizsgámmal voltam elfoglalva, ma meg tegnap volt:) de amint megcsinálom leírom mi volt!

2010. ápr. 17. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!