Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lánytól-nőtől hallottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánytól-nőtől hallottam "nem az autó a fontos", mégis instán és fbn "luxusmárkák" mellett pózolnak. Na akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Felszínesség felszínességet vonz magához!


Remélem érthető!

2016. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De imádom az ilyen kirakat oldalakat...
2016. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
aki instán pózol, annak egy szavát is elhiszed? valami jó Oravecz Nóra idézet kellene ide, de sajnos egyet sem ismerek, pedig biztos van neki bölcsessége az instán pózolóktól :P
2016. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Kétféle nőtől lehet ezt hallani:

1.: Akinek egyetlen szavát sem szabad elhinni és tényleg ilyen autók mellett pózol.

2.: Tényleg nem érdekli és nem is pózol mellette.

Nyilván te az előzőktől hallottad. De attól még léteznek a "2. csoportba" tartozó nők is =)

2016. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
6 éve vagyok egy fantasztikus férfi felesége, és nemhogy luxusautó nincs, de autó sincs. Sőt, bicikli is csak egy. NA, akkor hogy is van ez?
2016. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát én ugy vagyok vele hogy ha van az jó csak ne essen szét, de ha meglátok egy jó kocsit ami tetszik azt szivesen lefotózom. Ugy ahogy a fiúk is pózolnak a motorokkal a motoros talin
2016. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem összesen 2 olyan fotóm van, amin autóval vagyok lefotózva, mindkettő a Hungaroringen készült retro autók mellett... Hm... Nem tudom, ebből milyen következtetést vonsz le, de lehet, hogy a helyszínt sem ismernéd fel... Emellett van nagyon sok más témájú fotóm is, de nem mindet osztom meg a nagyvilággal, mert alapvetően az idegeneknek semmi köze hozzá...
2016. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

3-as

Én kitalálok neked ilyet:

"A különleges Ferrari életérzés, ahogy a nők mondják: a szél az arcodban forróbb, az ülés is a popsid alatt kényelmesebb, a sebesség érzése utolérhetetlen és a sperma íze a szádban kicsit keserűbb."

2016. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Köszi #8-as...


Minden esetre aki "instán" pózoló nőkkel foglalkozik az sikeres ember nem lehet (ez is mehet Oravecz idézetnek pls :))

2016. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért az is érdekes, hogy megfigyelték a férfiak és nők testi reakcióit (pupilla tágulás, légzésszám növ., pulzusszám ect.) hogyan reagálnak különböző fotókra.


A nőknél kb. ugyanazt az izgalmi állapotot figyelték meg, mint férfiaknál egy erotikus női kép vált ki! :)



Szendi Gábor. A nő felemelkedése és tündöklése c. könyvben olvastam. A könyvben benne van a hivatalos publikáció száma

2016. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!