Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lánytól-nőtől hallottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánytól-nőtől hallottam "nem az autó a fontos", mégis instán és fbn "luxusmárkák" mellett pózolnak. Na akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10-es

Ez baromság.

A nőknél a gyerek képekre tágul a pupilla legjobban, de a szexuális aktusok/meztelen emberek esetén ugyanolyan reakciót vált ki egy meztelen nő, mint egy férfi és akár a párzó állatok képei is.

Ha akarod, kikeresem ezt a forrást neked.

2016. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A lényeg lemaradt: A nőknél kb. ugyanazt az izgalmi állapotot figyelték meg a luxus autó látványa, mint férfiaknál egy erotikus női kép vált ki.
2016. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs egy olyan képem sem, ahol autóval vagyok lefényképezve- egyetlen egyet leszámítva, ami kifejezetten célirányosan egy kifejezett célra készült (nyaraláskor a párom szép helyre parkolt le, és minthogy tagja valami autó fanatikus oldalnak, gondolta, feltölti oda a képet- ráadás asszonykával :D ), de részemről valóban nem fontos az autó. Ha van, akkor szuper, ha nincs, akkor is jó, Budapesten élek, max a kirándulásokat nehezítené meg a hiánya, azt meg már nehogy ne tudjuk másképp megoldani. Mondjuk, én magamtól nem is mondok ilyeneket, hogy az autó mellékes, ha rákérdeznek akkor esetleg kifejtem a véleményem a kérdésben, de számomra tényleg annyira sokadrangú kérdés ez, hogy nem igazán foglalom bele a párkapcsolati tényezők közé a magam eszétől. Szerintem ha valaki már csak úgy kijelenti (pl kiírja FB-ra), akkor az már gyanús :D
2016. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11-es. Attól még a kettő, (a két állítás) nem zárja ki egymást. 10-es voltam.
2016. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
... De a férfiak még inkább... Akkor?
2016. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez úgy hangzik, mint amiről Noravecz írna egy blogbejegyzést :D
2016. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!