Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami esélye, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami esélye, hogy egy érzelmileg sérült érzékeny ember találjon olyan lányt aki ezt képes elfogadni, és megérteni?

Figyelt kérdés
Nem kell semmi különösre gondolni igazából. Nem elmebeteg, és nem is az a tipikus mindenkit lehúzó energiavámpírra kell gondolni.
2016. júl. 24. 01:52
 1/6 anonim válasza:
50%
Persze hogy van. Mindnekinek van egy másik fele :) és mikor megtalálod majd..az fantasztikus lesz. Lesz melletted egy erős személy, aki segít téged ebben a sérült állapotban összerakni :)
2016. júl. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez a valóra vált álom verzió. :D
2016. júl. 24. 03:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van esélye persze.

Én sokáig ismerkedtem egy ilyen férfival. De utána megszakítottam vele a kapcsolatot mert nem is érdekelte, hogy velem mi van, es mindig csak a sajat bajárol tudott beszelni.

Szívesen meghallgattam es tanacsokat is adtam neki de egy idő után az embernek elege lesz az önsajnáltatásból.

Ha te nem vagy ilyen akkor ugyanolyan esélyekkel indulsz a nőknél mint a tobbi pasi.

2016. júl. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Persze. Ha neki meg az a betegsége, hogy szolgálni akar és mindent lenyel. Speciel én úgy gondolom, hogy aki érzelmileg sérült az oldja meg a problémáit, mielőtt párkapcsolatba kezd.
2016. júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon jól kell kinézni ahhoz, hogy az érzékenységet elnézzék a nők. Feltételezem, nem ez a helyzet, különben nem lennél érzelmileg sérült.
2016. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem bele párkapcsolatban sérülten.

Természetesen nem lett jó vége.

A páromnak tetszett a hős megmentő szerep, ideig-óráig működik is a dolog.

De az én problémáimat ő nem tudta, nem is tudhatta megoldani. Nem lehet más szájával jóllakni.

Olyan ez, mintha én olyan kérdést tennék fel:

A lakásom kuplerájos, szemetes, koszos. Itt van a szüleim exeim, és mindenki más itt hagyott kacatja. Találok olyan pasit aki segít rendetrakni?

Szerintem a nagy többség azt mondaná, hogy ne legyek lusta, takarítsak ki, válogassam át a kacatokat, tegyek mindent a helyére, és csak utána hívjak pasit a lakásomra.

Persze lesz egy-kettő, aki szintén ül a dzsuvában, és azt hazudja hogy jó így.

Amíg a saját lelkivilágodat nem tudod kézben tartani, hogyan fogsz még egy párkapcsolatot is fenntartani?

25N

2016. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!