Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túljutni azon, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túljutni azon, ha az ember nem tud érzelmileg közel kerülni másokhoz, mert bepánikol?

Figyelt kérdés

alapvetően tök rendben vannak velem a dolgok: 26 éves lány, se nem s*gghülye, se nem bűnronda, nem gond az ismerkedés, csakhogy képtelen vagyok az erotikus kalandokon és haverságon túl többet is megélni a pasikkal. még egy kis érzelmes figyelmesség hatására is szinte leblokkolok a pániktól. párkapcsolat? brrrr... ijesztő minden olyan közelség, ami túlmutat a tét nélküli örömökön. mihelyst úgy érzem, valaki lelkileg is felkavarna, simán felveszem a nyúlcipőt, ráadásul tök bután viselkedem: volt, hogy egyszerűen szó nélkül kiszaladtam a bárból, amíg a férfi a mosdóra ment, és vissza se tértem. a pasi csak a hűlt helyemet találta.

nem volt ez mindig így. a terhességem előtt, hat éve (amúgy a kezdetektől egyedül nevelem a gyerekem) még voltak mély barátságaim, voltam szerelmes is. maradt is abból az időből 2-3 barát és szerető, az ő közelségüket bizonyos korlátok között el tudom fogadni, mert már megszoktam. de új ismeretségek esetén csak a testiség és a laza haverkodás megy.

nemrég megismerkedtem valakivel, rengeteget gondoltam rá, vonzotta minden porcikámat, aztán eltöltöttem vele egy éjszakát, és mikor legközelebb találkoztunk, alig tudtam megszólalni, egy kicsi kedvességet sem sikerült előcsalogatnom magamból, és pár perc után leléptem, pedig nagyon jól esett az ölelése. nem tudom megmagyarázni, miért menekülök, és miért viselkedek ilyen hülyén, ha igazán vonzódom valakihez, de nagyon szeretnék nem ilyen lenni. a pszichológusom nem segít túl sokat... valakinek van valamilyen építő jó tanácsa?


2014. márc. 11. 05:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát fura, lehetséges, hogy nagyon zavarban lennél?

Vagy tudat alatt a kisgyereked miatt nem szeretnél ismerkedni.


Igazából elég fura, nekem akkor szokott leblokkolni az agyam, amikor valaki olyannal kell beszélnem, aki nagyon tetszik (ez alatt azt értem, hogy NAGYON különlegesen), egyszerűen nem tudok előhúzni semmi beszédtémát a tanuláson kívül, pedig amúgy egy levegővétellel órákon át tudnék beszélni a semmiről, de lehet ez a túlzsúfolt egyetemi élet hibája.


Na de vissza a problémádhoz, szerintem mondd meg nekik, hogy egy picit félénk vagy, akkor lehet kitartóbban próbálkoznak, amíg feloldódsz, azt nem tanácsolom, hogy itallal oldjad a feszt, mert abból baj is lehet.

20/f

2014. márc. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!