Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törökországban gyakori, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törökországban gyakori, hogy a férfiak az utcán odamennek egy európai lányhoz ismerkedni, vagy csak megnézik őt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az a leggyakoribb, hogy valamit el akarnak nekik adni legyen szó búvárkodásról, eredeti tommy hilfiger felsőről negyedáron (mosás után 3 számmal kisebb lesz ;))



Egyébként Törökország nem egységes. Ankarában nem jellemző, de például a tengerparti nyaralós részeken gyakori.

2016. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Isztambulban voltam. Bokáig érő hosszú szoknya, garbó, lapos cipő (pedig mindig magasban vagyok máskor), felkötött haj, napszemüveg és mindig megnéztek, dudáltak. Iszonyatosan zavart, pedig nem is arab ország. Csadort csak nem vehettem fel. Senki nem jött oda, csak nagyon néztek és beszólogattak, kocsiból kikabáltak. Egy kukkot nem értettem belőle. Ennél rosszabb csak Kuwait volt.
2016. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyakori hogy odajön nem és nagyon pofátlanok! Vigyazni kell velük. Engem Antalyaban majdnem elraboltak, pedig még csak szőke kék szemű sem vagyok...
2016. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*odajönnek, bocs telóról vagyok
2016. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Iszlám vallásúak.

Vond le a konzekvenciát!

2016. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon gyakori! Feltűnően bámulnak, beszólogatnak, odajönnek és ismerkedni akarnak. A hagyományos elveket valló férfiak szemében te csak egy cafat hús vagy, ha férfi nélkül sétálgatsz az utcán.

Éltem ott egy darabig, kb. három réteget sikerült elkülönítenem. Ezeket; a modern elveket valló embereket, akik már sokkal európaibb elveket vallanak, illetve van egy köztes átmenet.


Nagyon tudnak udvarolni, nagyon tudják magyarázni, közben otthon várja őket a feleségük és a gyerekeik. :)

Egyszer egy török férfival beszélgettem, aki azt mondta, hogy 80%-uknak nagy a szája, simán hazavinne egy-egy európai nőt, de feleségül sosem venné.

2016. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
csak akkor ha meghalt a pincéjükben tartott szexrabszolga.
2016. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
A férfiak mindenhol zaklatják a nőket :D Itthon is, csak itthon jellemzően a magyarok.
2016. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én voltam kint idén több időt ebben az országban és amúgy igen, eléggé nyomulósak a török férfiak. Nagyon kitartóan udvarolnak a nőknek, nem zaklatóan, de általában csak szex a céljuk az európai nőkkel. Akikkel együtt voltam csoportban európai nőkkel, nem egy török pasas szólította le őket, persze sikertelenül jártak.
2016. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg ott úgy van, hogy szórakozóhelyekre egyedül török pasit be se engednek, csak ha nővel megy. Ennek oka az, hogy az egyedül érkező török férfiak ne zaklathassák az egyedül érkező nőket. Vannak ilyen szabályok ott kint.
2016. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!