Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy egy hosszú hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy egy hosszú hajú lányra előbb felkapják a fejüket a fiúk, mint egy rövid hajúra?

Figyelt kérdés

Voltatok már ezzel így?

Úgy tapasztaltam, hogy derékig érő hajjal jobban vonzottam a tekinteteket, mint vállig érővel.


2016. júl. 24. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Csak ha csinos, szép arcú mindkettő.


Ha a rövidke a szebb, ő nyer, hiába a bozót a fején a tramplinak.

2016. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Igen. Én is jobban felfigyelek az ilyenekre. A múltkor láttam egy eredeti vörös lányt, derékig érő, egyenes hajjal, úúúna mondom, rá aztán jól begerjedtem...Megfordult, max 14 volt a gyönyörűm...Kihagytam.


26/F

2016. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a csajszitól függ.
2016. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
A haj a nő legfényesebben ragyogó ékszere.
2016. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mikeXxX ***** válasza:
igaz !
2016. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában, de azt ne feledjük, vannak tök igénytelenül kinéző hosszú hajak. Ami csak lóg, szétvasalt, töredezett, száraz, stb.

Ennél már egy ápolt rövid haj ezerszer szebb - mondom úgy, hogy nekem mindkettő volt.


A jól eltalált röviddel sokkal! nőbbnek éreztem magam, mint a szögegyenes "csak van" hosszúval, s gondolkozom, hogy levágatom valami jól kinéző fazonúra.

2016. júl. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, a derékig érő feltűnőbb, de a vállig érőt ne nevezd már rövid hajnak..

Nekem mindegyik volt már. A hosszú a legtöbb pasinál automatizált pluszpont, hiszen azt tanulták, hogy az a "nőies", blablabla. A vállig érő kicsit unalmas szerintem, de legalább még jól variálható.

A mostani, rövid hajamat pedig imádom, de időközben sokkal kevésbé érdekel, hogy mire kapják fel a fejüket a fiúk. (Amúgy felkapják rá, de más a mechanizmus, mint a derékig érőnél volt.)

25N

2016. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!