Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon racionális nő - nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon racionális nő - nagyon érzelmes férfi párosítás, esélytelen?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen
2016. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Tudod, mint a Jin és Jang, kiegészítik egymást.
2016. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a nők általában nem szeretik a túl érzelmes pasikat. Tudom, mindig azt hajtogatják, hogy ez az álmuk, ám mégsem ilyenre vágynak...
2016. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Bak nő- Halak férfi? :D Nem feltétlen esélytelen, inkább adj esélyt és ismerjétek meg egymást!
2016. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még működhet. Kicsit ellentétesek, de nem olyan szinten, hogy ne tudnának kijönni egymással.
2016. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez a nőtől függ.Ha a nő érzéketlen és rideg akkor igen,de a racionalitás mellett azért megférhetnek az érzelmek.
2016. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Csak ha tudják tolerálni egymást. De a "nagyon racionális" nők az én környezetemben többnyire ridegek és követelőzőek, akik bármiféle szentimentális érzelmet a gyengeség/gyerekesség jelének tartanak.

Ezt nőként írom, nem nőgyűlölő férfiként, több régi "barátnőm" is ilyen volt.

2016. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék rá hogy mit értesz nagyon racionális alatt. Meg tudod picit konkrétabban fogalmazni?
2016. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyon érzelmes férfi semmilyen nőnek nem kell.
2016. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagyok rideg, de nem az erősségem az empátia és nem vagyok közvtlen az emberekkel. Én általában igyekszem logikus döntéseket hozni, sokszor nem értem az embereket, és számomra ijesztő, ha valaki nagyon közvetlen, kinyilvánítja az érzéseit, amikor nekem fogalmam sincs mit érzek/kellene éreznem.

Mindent egybe vetve hót hülye vagyok az érzelmek terén, valószínűleg alacsony az érzelmi intelligenciám.

A pasi meg mondjuk ha verseket ír, én sikítva menekülök. Többszöri olvasásra sem tudom értelmezni. Így nem hiszem, hogy megértenénk egymást, pedig szeretném megérteni, hogy mit szeretne mondani.

2016. júl. 25. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!