Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon racionális nő - nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon racionális nő - nagyon érzelmes férfi párosítás, esélytelen?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 23:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Férfiként azt mondom, hogy sok férfi racionális nőre vágyik. De szerintem ez nem zárja ki, hogy aki racionális, annak ne lennének érzelmei, csak nem 100 fokon adják elő. Én azt vettem észre, hogy aki túl érzelmes, túl sértődős.
2016. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló a felállás.

De azért én nagyon érzékeny vagyok, de alapjában véve racionális. Párom meg mindenen meghatódik pl. karácsonykor. Ezeket nem értem.

Ettől függetlenül jól megvagyunk.

2016. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem egyszer egy ilyen nővel az interneten, de a találkozóig se jutottunk.
2016. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy az ellentétek kiegészítik egymást.
2016. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen. Ugyanis megakarsz majd felelni neki, ahogy ő is megakar majd felelni neked. Te megtanítod majd őt racionálisabban látni a világot, ő megtanít majd téged, hogyan fejezd ki könnyebben az érzelmeidet.
2016. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen viselem, ha egy férfi túl érzelmes, túl sokat szeretget. Kapcsolatom ment már tönkre emiatt, mert úgy érezte érzelmileg nem azt nyújtom neki amit Ő ad nekem, pedig szerettem, csak nem vagyok a tapicskolós, jaj de nagyon szeretlek 3 percenként ember. Teljesen ember és racionalitás-érzelem mérték függő.
2016. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én a párkapcsolaton kívül az összes többi területen végtelenül empatikus vagyok- ilyen munkát is végzek-, de ott valamiért rövidzárlat van. :D Ennek ellenére folyton a lelkizős pasik találtak meg komoly kapcsolatban, és mindig katasztrofális vége lett. A pasi a fejemhez vágta, hogy érzéketlen vagyok, én meg azt, hogy ő szentimentális. Szerintem az ellentétek maximum az elején vonzzák egymást, aztán a közös döntéseknél már taszítás lesz belőle.


22/N

2016. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam, igen, esélytelen.

Első párom férfi létére nagyon érzelmes, hisztis volt, én sokkal hidegebb, sok ellentétet szült ez közöttünk, nem is bírtuk sokáig egymás mellett.

2020. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!