Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt megszokni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt megszokni?

Figyelt kérdés

A páromtól nagyon igényelném a folyamatos figyelmes és szeretetet, de ezt senki sem tudná érthető okokból megadni (munka, pihenés stb).

Hogy szokjam meg hogy nem vagyunk annyiszor együtt és nem ír annyiszor, mint szeretném?


2016. júl. 24. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyi ideje vagytok együtt, hány évesek vagytok, hogy együtt éltek-e és, hogy pontosan mik lennének az elvárásaid. Ezért erre a kérdésre nehéz válaszolni.


Ha nem rég vagytok együtt és különéltek, akkor lehet, hogy ez idővel változni fog, de erre nincs garancia.

Ha régóta vagytok együtt, akár együtt is éltek, akkor nem hiszem, hogy ez nagyon változna valaha.

Megpróbálhatod elfogadni, hogy neki kevesebb együttlétre van csak igénye, ha ez nem sikerül és nagyon zavar téged, akkor szerintem vess véget a kapcsolatnak és keress valaki mást, akivel az igényeitek nagyából megeghyeznek.

2016. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk, nem élünk együtt, nagyon szeretem őt és ő is engem. Értem, hogy nem tud velem annyit törődni, próbálom megszokni, de néha nagyon rossz, mert ő nem igényel annyi beszélgetést én pedig néha nagyon. Tudom, hogy próbálkozik pedig, de nem mindig és ilyenkor kicsit egyedül érzem magam.
2016. júl. 24. 23:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem egy jó dolog ha az egyik fél egy kapcsolatban ennyire függ a másiktól.

Oké, hogy szereted, de neked is kellene valami kellemes elfoglaltság vagy egyéb, és nem azt elvárni a párodtól, hogy csak veled foglalkozzon.

Gondolom fiatal vagy, jobb ha megszokod minden felnőtt munkába járó embernek megvan a maga élete és délutanonkent mindenkinek jol esik egy kis kikapcsolodas, mint a barátjával meginni egy üditőt, vagy megnézni egy sorozat epizodot, sportolni elmenni stb.

2016. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélgetni és a semmiről irogatni messengeren órákig sem mehet egy életen át.
2016. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom. Pont ezért tettem fel a kérdést. Hogy szokjam meg?
2016. júl. 25. 00:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam... Az exemmel egy suliba jártunk, egy városban laktunk, minden nap több órát együtt voltunk, valahogy mégse volt elég, nem volt az igazi, nem éreztem úgy, hogy törődne velem.

Most a párom 60 km-re lakik, és dolgozik reggel 7-től délután 5-6-ig, addig nem tudunk beszélni, meg chatelni, csak este, és hétvégéken vagyunk együtt, mégis egyszerűen boldog vagyok vele, mert tudom, hogy akkor is szeret és rám gondol, ha nincs velem éppen, csak hát dolgozni azt mégiscsak kell.

Nyilván jobb volt ez a hetünk, mikor nyaralni voltunk, és éjjel-nappal együtt voltunk, csak wc-re mentünk külön, folyton egymással foglalkoztunk, de hát a mindennapok nem ilyenek.

Én arra jöttem rá, hogy ha elhanyagolva érzed magad, akkor nem a jó emberrel vagy.

Nekem teljesen magától megoldódott minden ilyen gondom, félelmem, szorongásom, amint a mostani barátommal összejöttem.

2016. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy új hobbit/elfoglaltságot.
2016. júl. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked van elfoglaltságod? Dolgozol vagy tanulsz vagy csak sok az energiád? Munka mellett nekem se erőm se kedvem nem lenne még mással is találkozni
2016. júl. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van nagyon sok elfoglaltságom, de most nyári szünet van.
2016. júl. 25. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!