Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzak így, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzak így, hogy minden nap látom?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen megismertem egy férfit, megkedveltük egymást több hónapig randizgatunk majd lefeküdtünk egymással nekem ő volt az első, szerettem azért feküdtem le vele.

Fogamzás gátlót szedtem, de mivel akkor megbetegedtem más gyógyszert is szedtem ami semlegesítette a fogamzásgátló hatását amit akkor még nem tudtam.

Egy pár alkalom után kiderült, terhes vagyok amit elmondtam neki, de nem érdekelte, azóta sem szól hozzám nem hajlandó velem semmilyen módon kommunikálni...

Megtartottam a babát, de mivel egy helyen dolgozunk szőrnyű nap mint nap őt látni.

Gondolkodtam, hogy munkahelyet váltok de várandósan senki nem vett fel.

Nem akarok semmit a baba apjától, de ha látom az jut eszembe, hogy csak arra kellettem neki...



2016. júl. 25. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos ha nem látod akkor is csak az fog eszedbe jutni, hogy egy menet voltál neki.

Sajnálom, hogy így történt, gondolom azt azért tudta, hogy fogamzásgátlót szedsz, és el is "engedte" magát az aktus végén...

Próbáld túltenni magad rajta, mert ebből nincs normális kiút... vagy megpróbálod lenyelni és szenvedsz, vagy keresel más helyet, aminél sok minden történhet ha gyereket is vársz...

Patt helyzet...

2016. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szép...

Én a helyedben csináltatnék apasági tesztet, és beperelném a gyerektartás végett, ha ő az apja, akkor ki lehet deríteni, lehet hozni hivatalos határozatot, és az apától követelhető gyerektartás.


Normális dolog, hogy felelősség teljesen kellene gondolkodni és cselekedni. Ezért azt javaslom, hogy tarts igényt a gyerektartásra, neked is könnyebb lesz.

2016. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!