Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Mármint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mármint mi értelme van? Mert én nem értem az okát, és nem látom értelmét.22/l

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. Régebben volt pár közös óránk. Akkoriban sokat kereste a társaságomat, más csajokét nem. Jóba lettünk, mondhatni bizalmasok. Aztán jött pár hullámvölgy. Időszakok, mikor nem beszéltünk. Megmondom őszintén, nem baráti jelleggel közeledett, előbb burkoltam, majd nyíltan kitálalt, hogy igazából mit is szeretne. Viszont csak beszélt erről, szóban, írásban, hogy jó lenne neki velem. Ma napig ez van. Beszél erről. Igaz, nem sokat látom, de ha igen, ezt mindig elmondja. Persze mikor nem beszélünk, majd találkozunk valahol (mert én pl. nem keresem), a kérdédei javában a pasiügyeimre irányulnak. Van e? Ha nincs, nem érti, mikor szép/rendes stb vagyok. Gondolok e rá valamikor? Stb.


Ez már régóta így megy. De miért? Miért viselkedik így. Attól, hogy tetszem neki, még nem lesz semmi, hisz ott a barátnője, akit nem csalna meg, bár bánja, hogy nem. Viszont ha akarná sem lehetne, ha szórakozni akarok, vannak szabad fiúk, nem bonyolítom az életemet.


Frusztrál a dolog. Talán mert agyalós típus vagyok minden téren és szeretem érteni a dolgokat. Nekem úgy tűnik, hogy olyannyira akarja, mint sem ezt a kapcsolatát. Tehát ragaszkodik, de menne is. Hozzám az fix, hogy nem fog, nem vagyok másodhegedűs. Csak azért érdekel, mert nem 1-2 hónapja, se nem 1-2 éve csinálja ezt. Biztos van valami oka. De mi?


Miért viselkedik így egy srác? Hisz nincs értelme.


2016. júl. 23. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A mostani kapcsolatában valószínűleg nem boldog, de nem is vet neki véget, mert nem akar egyedül maradni. Tőled gondolom a szabad jelzést várja.
2016. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig elég egyértelmű... x) Ahogy az első is írta: várja a szabadjelzést. A mostani bnője mellől kapásból hozzád szeretne lelépni. Kapcsolatfüggő, vagy csak szimplán kényelemszerető lusta disznó. Ez nem zárja ki, hogy őszinte érzelmeket táplál irántad, de azért annyira nagy nem lehet a szerelem, ha inkább maradok a régi mellett, minthogy kockáztassam az egyedüllétet x ideig a szeretett "nagy ő"-ért...
2016. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van.
2016. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondtad neki, hogy te hányadán állsz vele, vagy csak húzod az agyát, mert az jól esik?
2016. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Hogyan lehet ezt "feltálalni"? De úgy, hogy ne tudjon kibújni a kérdés alól egy 'csak érdekel', vagy 'kíváncsiság' válasszal?
2016. júl. 25. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!