Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valaki csak azért kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki csak azért kapcsolatban egy lánnyal, mert nem talált jobbat?

Figyelt kérdés

Sokszor nem értem, hogy miért van velem a barátom, mikor olyan csúnya vagyok.

Nagyon szépen banik velem és mindig figyelmes, de akkor is ez jár a fejemben.

Mit csináljak, hogy elmúljon ez az érzés?


2016. júl. 26. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát semmiképpen se kérdezgesd ezt tőle, mert előbb-utóbb ő is megkérdezi majd magától! :D

Viccet félretéve -- arra nem gondoltál még, hogy bejön neki az ahogyan beszélsz, viselkedsz, teszel dolgokat?


Persze nem ismerem a barátodat sem, könnyen lehet, hogy valóban egy igénytelen alak, akinek mindegy ki, csak legyen barátnője.


Ha nem vagy vállalhatatlanul csúnya, akkor a helyedben nem igazán gondolkoznék túl sokat ilyeneken. Sőt, ha az is vagy, honnan tudod, hogy ő nem egy (beteg állat) különleges ízlésű ember? :)


Ha boldogok vagytok, akkor ne próbálj okokat keresni! Csak élvezd!

2016. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyemen van egy 10 évvel idősebb nő, aki egyáltalán nem szép, de még csak nem is átlagos, és van rajta néhány felesleges kiló is, viszont megtetszett a viselkedése miatt.
2016. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Létezik olyan, hogy valaki hosszú ideig olyannal van és nagyon figyelmes vele, aki neki csak szamár?
2016. júl. 26. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél neki különleges valamilyen okból, akkor hamar éreznéd, hogy lecserélhető, pótolható vagy.

Ha nem annyira jössz be neki, akkor a színjáték általában hamar véget ér.

Hány éves vagy egyébként? Első kapcsolatod ez? Vagy először bánnak veled jól? Érdekel, hogy miért most merült fel benned ez a kérdés. Feltételezem nem most találtad ki, hogy csúnyának érzed magad.

2016. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig jól megvoltam így magammal, mert nem érdekelt, ki mit gondol rólam. Ez az első olyan kapcsolatom, amiből úgy látom, hogy akár örökre is lehet.
2016. júl. 26. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Fordított helyzetben, de nekem örülni kell majd ennek is, mivel rondább vagyok mint a másnapos zámbóárpi...
2016. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neeee! Ne gondolkodj ezen? Komolyan mondom! Figyi! Ha a párodnak csak pótlék lennél, akkor nem bánna szépen veled, nem lenne figyelmes... Érzed, h szeret? Ha igen, akkor ne kattogj ilyeneken, mert rossz vége lesz! Csak dőlj hátra, és élvezd ki!! Hagyj nekem, én így jártam... Volt egy csajszi. Mindennél jobban szerettem. A tenyeremen hordoztam, de állandóan ezen kattogott, h ő nem elég jó nekem, meg nem szép, meg ilyesmi. Hiába bókoltam neki folyamatosan, hiába dicsértem ahogy tudtam, nem hitt nekem. Meg nem volt önbizalma, nem hitte azt el, h ő így is kellene valakinek, h ő így is az egész világot jelenti valakinek! Pedig hozzá teszem, semmi baj nem volt a csajszika alakjával, se a személyiségével se semmivel! Nem volt még lány az életemben, akit ennyire kedveltem, szerettem volna, aki ennyire bejött (és ez alól a 6 éves kapcsolatom sem kivétel, nála is jobb volt minden szempontból)!! Csak nem hitt nekem, nem tudta elhinni, h ez nekem jó, és itthagyott... :-( :-( :-( Azóta is cefetül kivagyok... Nagyon durván! Szóval ha rám hallgatsz, akkor ne kattogj ezen, fogadd el, h a párod így szeret!! És nehogy emiatt ott hagyd, mert akkor nagyon szar lesz mindkettőtöknek!
2016. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen voltam, mert depressziós lettem egy gyönyörű lány miatt aki lelépett egy gazdag öreg faszival, így hát összejöttem bánatomban az első nővel. Nagyon csúnya volt, de olyan jól esett, hogy valakinek ennyire bejövök na és a szex miatt, pár hónapig tartott, önbizalom növelésre volt jó maximum. De ha visszacsinálhatnám visszacsinálnám vagy megmondanám kerek perec hogy csak szex, mert nagyon kellemetlen volt hogy csúnya volt.
2016. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!