Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám elérni, hogy a barátom akit már sokat bántottak, bízzon benne hogy én mindig vele leszek?

Figyelt kérdés

Volt előttem 2 barátnője (meg egy csaj aki hülyítette 2-3 hétig), de nem igazán törődtek vele, inkább csak bántották, piszkálták, majd kihajították elég csúnyán, és elég szemét kifogásokkal. Mások is beszólogattak neki, és nem bántak vele jól :(

Aztán egy 4-5 évig nem volt senkije, aztán összejöttünk. A legelején (első 1-2 hónap) még mondta is, hogy fél hogy újra pofáraesik.. Azóta azt mondja, tudja, hogy szeretem és vele leszek, de néha még mindig olyan kis bizonytalan, vagy nem is tudom. Úgy érzem nem hisz benne teljesen, hogy vele maradok. :(

Nagyon szeretem őt, úgy érzem tökéletesen összeillünk, vele akarok lenni mindig. Igyekszem ezeket kimutatni, kedveskedek, és szeretgetem.

Sajnos én kicsit béna vagyok az érzelmek kimutatásában, nekem se volt még soha olyan igazi jó kapcsolatom, nem tudom, hogyan kell ezeket csinálni.

Mit gondoltok? Nekem kell tenni valamit, hogy bízzon bennem, vagy az idő majd segít? Volt már valaki hasonló kapcsolatban?


2016. júl. 26. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne ígérgess, bizonyíts! Ne ígérd, hogy "mindig", mert azt nem tudhatod, még akkor sem, ha most tényleg így érzel!
2016. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az idő majd segít. Kell pár olyan alkalom, ami próbára tesz téged és őt, és ha jól állod a sarat akkor is, utána majd jobban meg fog bízni benned.


Tenni nem tudsz semmit sem.

2016. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia. Úgy gondolom a bizalmat meg kell tudni előlegezni egy kapcsolat elején. Ezután már csak elveszteni lehet a másik fél bizalmát, ha olyan dolgok történnek amitől az meginog.


Tenni igazából azért hogy jobban bízzon benned nem tudsz. Találj ki minden napra valamit amit azért teszel hogy a másik fél boldog legyen. Egészen apró dolgok is jók és az sem baj, ha időnként ismétlődik. Így ápolni tudod a kapcsolatot. Szerintem ezzel nincs is gond részedről.


Igazából minden amit adni tudsz az mindig most van. Valóban nem ígérheted, hogy mindig vele leszel, mert a jövőt nem ismered. De nem is kell, hogy ilyet ígérj bárkinek is.


Elég az, ha most vagy neki. És mindent megtesztek azért hogy együtt boldog legyetek.


Sok szép együtt töltött évet kívánok nektek!

2016. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés...

Egyrészt nem neked kell bizonyítanod a volt barátnők helyett.

Ennek ellenére szerintem elég nagy önbizalmat adhatsz neki, ha kitartó vagy.

Bár ennek lényegében önmagából kéne fakadnia, nem mások által...

Fú...igazából én is egy olyan kapcsolatban vagyok, ahol a barátomat megcsalták (ráadásul jó baráttal...)és 5 évig utána senkije nem volt míg jöttem én.

Nem bízik bennem, alaptalanul féltékeny, ellenőrizget stb.

Szóval az ex miatt szívok...

Ezt azért nem szabad hagyni.

Mi meg tudtuk beszélni a dolgot, azóta (nem mondom, hogy zökkenőmentesen) de minden jobban működik.

2016. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem ellenőrizget, nem féltékenykedik, a megcsalástól nem fél, csak attól, hogy elhagyom.

Állok elébe bármilyen "próbának", és igyekszem minden nap kedveskedni valamivel, csak kicsit izgulok, hogy nem megy elég jól.

2016. júl. 26. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Minden kapcsolatanak az lesz a vege mint az elozo kettonek. A kovetkezo baratnojenek rolad fogja majd mondani hogy bantottad aztan kidobtad. A szanalmat ne keverd ossze a szerelemmel.
2016. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A leírtakból érződik, hogy mindent megteszel azért, hogy minden a legjobban alakuljon. Nincs miért izgulnod, jól csinálod. Csak így tovább! :)
2016. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 16:34

Kifejtenéd? Miért lenne ugyanaz a vége?

2016. júl. 26. 16:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves 6. Ha ezzel a hozzáállással indul neki egy kapcsolatnak, valóban ugyan az lesz a vége. Persze illő lenne bízni a párjában az embernek, ha nem adott okot a bizalmatlanságra. De azért jobb ha pozitívan áll a dolgokhoz.
2016. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne ígérj ilyet senkinek. Sosem tudhatod, hogy mellette leszel-e mondjuk öt év múlva. Nem kell ilyeneket mondani, tenni kell. Tudod, a szánkkal hazudunk, de a tettek mindig az igazat mondják.
2016. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!