Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám elérni, hogy a barátom akit már sokat bántottak, bízzon benne hogy én mindig vele leszek?

Figyelt kérdés

Volt előttem 2 barátnője (meg egy csaj aki hülyítette 2-3 hétig), de nem igazán törődtek vele, inkább csak bántották, piszkálták, majd kihajították elég csúnyán, és elég szemét kifogásokkal. Mások is beszólogattak neki, és nem bántak vele jól :(

Aztán egy 4-5 évig nem volt senkije, aztán összejöttünk. A legelején (első 1-2 hónap) még mondta is, hogy fél hogy újra pofáraesik.. Azóta azt mondja, tudja, hogy szeretem és vele leszek, de néha még mindig olyan kis bizonytalan, vagy nem is tudom. Úgy érzem nem hisz benne teljesen, hogy vele maradok. :(

Nagyon szeretem őt, úgy érzem tökéletesen összeillünk, vele akarok lenni mindig. Igyekszem ezeket kimutatni, kedveskedek, és szeretgetem.

Sajnos én kicsit béna vagyok az érzelmek kimutatásában, nekem se volt még soha olyan igazi jó kapcsolatom, nem tudom, hogyan kell ezeket csinálni.

Mit gondoltok? Nekem kell tenni valamit, hogy bízzon bennem, vagy az idő majd segít? Volt már valaki hasonló kapcsolatban?


2016. júl. 26. 15:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"ma 16:34

Kifejtenéd? Miért lenne ugyanaz a vége?"


Szinte soha nem fordul elo olyan hogy valaki 2x ugyan olyan (kihasznalos, nemtorodom, stb) baratnovel jojjon ossze veletlenul. Valoszinubb hogy az ilyenekhez vonzodik. A rideg, erzelmileg tavolsagtarto, materialista nokhoz.

2016. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát, pedig én nem ilyen vagyok, és úgy látom, hogy alapból boldog velem és szeret engem.
2016. júl. 26. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!