Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önmagukat rondának tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmagukat rondának tartó férfiak, definiálnátok, mit gondoltok rondának magatokon?

Figyelt kérdés
Nem érdekel, hogy milyen visszajelzést kaptok a környezetetektől. Én is sokáig kaptam negatív visszajelzést a környezetemtől, de én felülemelkedtem ezen, és volt, ami idővel változott, javult.
2015. szept. 3. 18:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Kevés izom, véznaság, csúnya arc, görbe testtartás, pocak, lapos mellkas. Nincsen kiállás, önbizalomhiány, stb...
2015. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
izomzat hiánya, bőr alatt felgyülemlett zsír
2015. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Alacsonyság, nagy és kerek fej, ritkuló haj, karikás szem, nagy és görbe orr, elálló fül, görbe hát, görbe ujjak, szőrös felsőtest, stb. Gyakorlatilag nincs olyan porcikám, ami ne lenne ocsmány.
2015. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%

Sok olyat felsoroltok, amin lehetne változtatni.

Meggyőződésem, ha mutatnátok képet, mindenkire azt mondanám, hogy tök átlagos srácok vagytok, a hiba a fejetekben van.

2015. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Elálló füleim vannak mindössze ennyi a szépséghibám.. Kicsit vékony is vagyok, de azon igyekszem változtatni, de a füleimen nem tudok.. Ezért egy lánynak sem kellek. 19/F
2015. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%

4. vagyok.

Nemrég próbálkozott nálam egy srác, akkora fülekkel, mint a francia bulldognak van. :P Neki gyűrűs menyasszonya is volt már, úgyhogy hagyjuk a kifogást. :) Én is bírtam, olyan szövege, meg önbizalma volt, hogy maga alá pisil az ember lánya tőle. Hiába mondjátok, hogy ez van, meg az van, a gond azzal van, hogy nincs önbizalmatok. El kell hinni, hogy vonzó pasik vagytok, hisz vonzónak lenni ezer féle dologtól lehet, az előzékenységtől kezdve a jó humorig, intelligenciáig, széleskörű műveltségig. Ha az sugárzik belőletek, hogy semmi magabiztosságotok, önbizalmatok, azt ugyanúgy megérzik a lányok,mint amikor a kutya megérzi, hogy féltek tőle.

Koncentráljatok az erősségeitekre, biztos van sok minden és ezt tudatosítsátok. :)

2015. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Hogy higgyük el, hogy vonzóak vagyunk, ha mindig mindenki ennek az ellenkezőjét mondja?
2015. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%

Mi? Te több, mint 6 milliárd emberrel beszéltél? Vagy 10-20 lány véleményéből vontál le következtetést? És egyáltalán ki az a 10-20 lány, hogy téged minősítsen?

Nem tudom srácok, én csak azt tudom tanácsolni, amit fent írtam. És tapasztalatból mondom. :) Kifejezetten semmilyen, sőt durván ronda lánynak tartottam magam sokáig, és nem is közeledett hozzám senki. (Hogy közeledett volna, ha örökké lehajtott fejjel, mosolytalanul, önsajnálva közlekedtem...ha belegondolok nekem se lenne kedvem ilyen ember társaságához). Aztán viszonylag rövid idő alatt rájöttem, hogy az osztálytársaimhoz képest jobb képességű vagyok, sok területen elboldogulok és van egy rakás szerethető tulajdonságom. És hogy talán ezekkel lehetne mit kezdeni. Kezdtem jobban nyitott lenni, mosolyogni. És egyre több pasast érdekeltem.

Most, pár év elteltével ott tartunk, hogy a pasik szeretnek, mégpedig azon egyszerű oknál fogva, hogy érzik rajtam, hogy elfogadtam magam, jól érzem magam a bőrömben, tisztában vagyok az erősségeimmel. Elhihetitek, közben egy fokkal se lettem szebb lány.

2015. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
38%

Lányként más a helyzet. Egyrészt a srácoknak nemcsak a külső számít, másrészt mindenkinek más lányok tetszenek. Valószínűleg korábban is tetszettél már egy-két fiúnak, csak nem vetted észre.

Férfiként viszont reménytelen a helyzetünk. A nők ízlése szinte teljesen egyforma, és a külsőn kívül legfeljebb pénzzel lehet hódítani, mással nem.

2015. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

"Egyrészt a srácoknak nemcsak a külső számít, másrészt mindenkinek más lányok tetszenek. Valószínűleg korábban is tetszettél már egy-két fiúnak, csak nem vetted észre."


Na, hát ez a másik oldalról is így működik, még ha te ezt nem is látod valami görbe tükör miatt. :-)

2015. szept. 3. 20:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!