Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó ez? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez? Szerintetek letiltsam?

Figyelt kérdés
Van barátom, de van egy srác aki ennek ellenére állandóan irogat, képeket küld magáról.. ha nem válaszolok az sem érdekli
2016. júl. 27. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Írd neki meg, hogy hagyja abba vagy letiltod.

Ha nem hagyja abba akkor meg tiltsd le, segget akkor már ne csinálj a szádból.

A barátodnak meg szólj róla, nehogy az legyen, hogy csávó besértődik aztán keverni kezdi a sz****rt és kitalált dolgokkal elkezdi bombázni a párodat.

Így bizosra mehetsz.

23/F

2016. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
29%

Célszerű lenne, mielőtt elképzeled, h a farka benned jár.


26/F

2016. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
45%

Nem értem én ezt a lepontozósdit XDD

Na, magyarázatképpen: lassú víz partot mos. A kitartó udvarlók kb 80%-os hatékonysággal megszerzik, amiért hajtanak, akár van barát, akár nem. A nőknek rettenetesen tetszik a figyelem, amit nyújtanak. A kérdezőnek is. Bárki fia-bora letiltotta volna már rég a fószert, mig a kérdezőben csak most merült fel a kérdés...

2016. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, és kész. Nem kell itt udvariaskodni.
2016. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tiltsd le! Az ilyen nyomulni tapló másból úgysem ért. Lehet, h ebből sem fog...
2016. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ugyanez jutott eszembe. Már rég letiltottad volna, ha annyira zavarna, de legyezi a hiúságodat, hogy akar tőled valamit. És hidd el, pontosan tudja ezt a küldözgető fickó is! :)
2016. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fru_ ***** válasza:
ha face, akkor letilthatod az üzenetküldési lehetőségét is, de amúgy, ha nem akarsz tőle semmit, és a terhedre van, tiltsd le, aztán annyi.
2016. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gondolom valami érdekel ebben vagy benne, ha nem is konkrétan az, hogy összegyere vele. lehet jólesik, hogy valaki így foglalkozik veled.


Szerintem tartsd megfelelő mederben.

2016. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
még előző vagyok: bizony szempontból ez neked egy kicsit biztonságos izgalom. nincs ott a veszély, hogy elcsábít, de mégsem csak a pasid az egyedüli kontakt, aki így hozzád szól.
2016. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!