Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én fújom fel a dolgokat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgokat, vagy jogos hogy szarul esett hogy velem eszébe se jutott tervezni a születésnapján? Igaz viszonylag friss kapcsolatról van szó. Húsz fölött vagyunk mindketten.

Figyelt kérdés

Mindketten főiskolások vagyunk. A vizsgaidőszak előtti pár hét is húzós zh-k szempontjából. A heten is 5 zh-t írt, a következőhét hétfőjén is ír kettőt. Így eleve a terve az volt hogy tanul ezerrel, már előre jó hétvégét is kívánt mielőtt még szóba hoztam volna a találkozást, vagy valami programot Ezzel természetesen semmi gond nincs, mivel nekem is bőven van tanulnivalóm, bár szívesen töltöttem volna vele is kis időt de a döntését elfogadtam és nem is erősködtem a találkozást illetően.

Majd most írt hogy a haverjai meggyőzték hogy a szülinapján ne legyen már otthon és bulizzanak egyet. Simán igent mondott rá. Engem is próbál invitálni, de eleve szerveztem már magamnak programot, egy rég látott barátommal találkoznánk ma este.

Rosszul esik neki hogy ezt a mostani programom nem mondom le miatta. Majd mondta mehetnénk oda ahova ők, de más jellegű elfoglaltságot terveztünk, így ez a "kompromisszum" se működik. Meg eleve masszív alkohol fogyasztás lenne a részükről ez alkalomból, így már csak ezért is döntöttem úgy hogy passzolom ezt a lehetőséget.


2015. dec. 5. 17:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Most tényleg az jön le az egészből, hogy én milyen egy szaralak vagyok hogy nem akarok vele találkozni a születésnapján?!
2015. dec. 5. 17:10
 2/5 anonim ***** válasza:
igazed van, ő a hülye. nem várhatja el tőled, hogy csak otthon ülj és várj arra, hogy ő eldöntse végre, hogy akar-e veled lenni vagy nem.
2015. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menjünk sorba:

-Te szerettél volna vele lenni a születésnapján

-Ő mondta hogy egész idő alatt tanulni fog, így NEM TERVEZETT SEMMIT SENKIVEL

-Te így nem is hozod szóba hogy szívesen töltenéd vele a születésnapját --> NEM TUD RÓLA HOGY TE MIT SZERETNÉL

-A haverjai ráveszik hogy mozduljon ki (amit te is megtehettél volna, csak rövidre zártad és nem is vetettél fel semmi programot)


Eddig a pontig sztem nem jogos ha megsértődsz, mert te sem tettél túl sok mindent, hogy együtt töltsétek azt a napot.


Viszont ha már a srác nem marad otthon nem feledkezett meg rólad, próbál hívni téged is, ami egy korrekt dolog, szóval nem felejtett el téged, ha már úgy alakult hogy nem otthon tanul.


Te szerveztél magadnak programot, mivel úgy gondoltad hogy úgyse lesz semmi ez is rendben van, viszont ennek meg a srác nem örül.


Öszvissz, eléggé patthelyzet, egyikőtök sem volt túl határozott azzal kapcsolatban, hogy mit akartok csinálni a srác születésnapján, ezért össze-vissza kavartatok a programokkal, míg konfliktus lett belőle. Mondhatni mindketten hibásak vagytok, de ugyanakkor mindkettőtök álláspontja megérthető. Ezt nektek kéne megbeszélni, mert ha most itt a kapcsolat elején ilyeneken zördültök össze, később sokkal rosszabb lesz...

2015. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3asnak igaza van és hozzá tenném, hogy szülinapja van, amire azért hív mert veled szeretné tölteni. (még a barátod is felhívta) jogtalan a sertodes..
2015. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Remélem belátja, hogy neki sincs oka a sértődésre, ahogy nekem se.

2015. dec. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!