Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Domina lenne? Ne is almodjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domina lenne? Ne is almodjon egy ferfi komolyabb kapcsolatrol egy ilyen novel?

Figyelt kérdés
Facebookon talaltam ra, regebben nagyon tetszett a csaj, aranyos, bajos, kedves volt. Bejeloltem, megneztem a kepeit, hat hogy is mondjam. Nem sok kep van neki fenn, csak vagy 7-8 db, de az osszes kepen valami fekete borcucc van rajta(szoknya, nadrag), valami fekete borrel kombinalva, illetve piros, bordo, voros ruzs, 1-2 parducmintas vagy piros csecskidobos top, magassarku(fekete, piros, natur szinu, feher...)
2015. dec. 29. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy Dominának is lehet normális kapcsolata. Egyébként is, szinte minden ember vagy domináns vagy szubmisszív valamilyen szinten.
2015. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jo, de akkor mi ez a stilus?
2015. dec. 29. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi bajod a dominákkal? :)
2015. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Változnak az idők és úgy az emberek is. Amúgy ha domina lenne, akkor is lehetne normális kapcsolata.
2015. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi, csak tul feltunoen csinalja...
2015. dec. 29. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet fizetős a hölgy azok szokták nyilvánosan felvállalni. Vagy troll vagy és ez egy jó kis kérdés :-)
2015. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha neked ez nem jön be (nekem például nem jön be, de valakinek meg lehet, ez kell), akkor válassz másik nőt. Nem érdemes olyanba belemenni, amiről az elején tudod, nem szeretnéd.


Ha 7--8 ilyen van, az nem trollkodás, szerintem.


Sok nő van a világon, keresd azt, akiről elhiszed, hogy boldoggá tud tenni. Ha már az elején rossz előérzeted van, abból nem biztos, hogy jó dolog fog kisülni.

2015. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!