Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi SOHA nem barátilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi SOHA nem barátilag közeledik egy nőhöz, ha közeledik. Erről mi a véleményetek? Általánosságban ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez úgy hülyeség ahogy van. Alapból ilyet kijelenteni SOHA szóval, már felesleges. De ha csak magamból indulok ki, akkor már is cáfoltam. Volt akihez barátilag közeledtem mert szerettem volna egy olyan embert akivel bármit megbeszélhetek, amolyan lelki társat de nagyon durván elárult így annyiban is maradt. Bár ez nem is lényeges.. (csak úgy leírtam, hogy volt ilyen)
2016. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez nem igaz, nekem cannak fiu barataim akikkel tenyleg csak baratok vagyunk. Soha nem celzott semmivel hogy tobbet akart volna, semmi jelet nem adta ennek.
2016. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
69%

Jól ellehet szeparálni, hogy ki az aki udvarolni akar és ki az aki valóban csak barátkozik.

Mondjuk én nem vagyok egy igen szemrevaló nőszemély, szóval a férfiak nagy többségének nem vagyok fent a radarján. Így többen vannak férfiak akik nem a nőt látják bennem, hanem az embert.

De amikor van néha egy érdeklődő annak a viselkedéséből ki lehet szúrni, hogy mi szitu és miben reménykedik.

2016. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Én meg olyan pasi vagyok, aki nem tud lány barátokat tartani. Max extrákkal.
2016. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
így általánosítani hülyeség.
2016. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire. Nem hinném, hogy egy férfi minden nőt meg akar dugni, vannak nők, akikkel csak szimplán beszélget, és akkor is jól elvan, ha nem akar kefélni velük. Ld. anyja, nagyanyja, keresztanyja meg a többi ismerős döntő része.
2016. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Nálam ez így van sajnos..nem tudok egy lánnyal csak barátkozni,vagy tetszik vagy nem..ha tetszik,akkor én biztosan akarok tőle,ha meg nem,akkor eleve nem is keresem a társaságát..nekem pont ezért nincsenek is nagyon lány barátaim,ez csak szerintem fura?
2016. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy soha, erős túlzás. De az én tapasztalataim azt mutatják, hogy kevés férfi szeret nőkkel barátkozni.
2016. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Alapból kevés pasi van aki szeretne nő barátot, ők nem úgy vannak mint a lányok hogy jaj de jó ha van fiú barátom. Nekik nincs szükségük csaj barátra. Ezért csak max úgy tűnhet hogy barátkozik de közben mást is akar. Vagy szélsőséges esetekben lehetséges pl túl idős a nő, mondjuk 50 év körüli. Vannak olyan pasik akik nem vonzódnak ennyire időshöz. Vagy nagyon csúnya a lány. De komoly oknak kell lennie hogy ilyenekkel barátkozzanak, mert minek? Vagy meleg a pasi. De ha ezek nem akkor tuti nem barátságot akar csak, mert minek???:D
2016. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Műszaki felsőoktatásba jártam, ahol a hallgatók 90%-a pasi volt. Bőven voltak fiúbarátaim, és egyáltalán nem igaz hogy mindegyikük akart volna tőlem valamit, sokuknak volt barátnője is.
2016. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!