Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik igy egy srac ha tudja van baratom?

Figyelt kérdés
Tudja a fiu, hogy van baratom mar kerdezte tobbszor. Egyszer azt mondta sose kezdeneki valakivel akinek van pasija. Mindig mikor talalkozunk messzirol integet, sokat beszelget velem ha teheti, mindig erdeklodik, hogy hogy vagyok mit csinalok hetvegen, merte jartam stb. Pasimrol is tobbszor kerdezett. Mindig figyel ram nagyon udvarias. Nem kozombos szamomra, biztos erzi es tudja is, hogy a jelenlegi kapcsolatom eleg zuros. Szerintetek azt varja, hogy mikor szakitunk vagy csak szimplan kedves? Nem mindenkivel ilyen. Egyebkent nekem egyre jobban tetszik, de nem akarom kiszalni a dolgokat igyis eleg kusza.
2016. júl. 28. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Tetszel neki.
2016. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Pár nap/hét mûlva majd jön a kérdésed itt, hogy el-e hagyd érte a barátod... Mindig így megy ez. Nem véletlen mondom, hogyha Mr.Menõ észreveszi a “csajod“ onnantól a “barátnak“ game over, védhetetlen szituáció :(
2016. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Mert azt is tudja, hogy lassú víz partot mos. Ha a mostani pasiddal sz..r, vele meg jó, akkor előbb-utóbb lecseréled.
2016. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem nagy meno. Nagyon jo ember, de irtam is, hogy nem nyomulna olyanra akinek van pasija es nem is teszi. Sose tett semmi olyat es nem is mondta el, ami fura is. Volt, hogh hozzam se szolt, de az utobi idoben mondig . Keveset latom mostanaban. Talan 2x dicsert meg..egyszer, hogy szep a hajam meg az se , hogy en. tehat nem tudom
2016. júl. 28. 17:03
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2016. júl. 28. 17:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne turelmem ennyit varni valakire azert fura is ez mar fel eve megy
2016. júl. 28. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelműen tetszel neki, de a leírásodból nem tűnik nyomulósnak, egyszerűen csak kedves, figyelmes veled. (Hozzáteszem, jól csinálja.)
2016. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!