Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy csak arra vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy csak arra vagyunk mérgesek akiket tudat alatt vagy tudatosan szeretünk és mondjuk csalódunk benne?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről?
2010. ápr. 17. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szituációtól függ.

Ha megbuksz egy vizsgán vagy, ha 1-est kapsz pedig jobbat érdemelnél te is mérges vagy a tanárodra, pedig nem érzel iránta semmit. Nem?

2010. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegnap Milito kihagyott egy csomó helyzetet a Juventus ellen. Kibszott mérges voltam, pedig egyébként is utálom.
2010. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg Sissoko-ra voltam mérges, pedig nekem se a kedvencem. :P
2010. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igaz =(
2010. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én a baráti, szerelmi, tehát az emberi kapcsolatokra gondoltam így. Ne haragudjatok hogy nem írtam le.
2010. ápr. 18. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!