Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, hogyan kell nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, hogyan kell nektek megmutatni hogy igazán szeretünk titeket, de úgy hogy ne keljen kimondani (mármint hangosan)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 16:54
1 2
 1/13 Walk With Me ***** válasza:
73%
Úgy, hogy nem szégyenled és ki mered mondani hangosan. :)
2011. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elég ha simogatsz vagy esténként megmaszirozol, persze azt viszonzom is :) vagy ha odabújsz hozzám ...
2011. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Suttogd. :-)
2011. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért valahol az látszik is az emberen, hogy tényleg igazán szeret valakit. Kivéve, ha szándékosan titkolja el valami miatt, akár önbizalomhiány miatt is.


Ha ez utóbbi nem áll fenn, akkor akár egy egyszerű pillantás is árulkodó tud lenni. Csak merd kimutatni, a metakommunikáció úgy is ösztönszerű...

2011. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam kimondani barátnőmnek hogy "szeretlek", de így is tudja hogy szeretem.
2011. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tudatni akarnád velem (tehát én még nem tudom) akkor próbálj közeledni vhogy és ha te is tetszel nekem... :)
2011. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Zsizsik válasza:

Többször leszopsz.

2011. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a hejzet hogy a legjobb barátom volt, de rájöttem hogy ő több nekem. Ő is vonzódik hozzám (halgatóztam) de fél hogy elrontja a barátságunkat. Szivás...
2011. nov. 10. 17:19
 9/13 Paladin810 ***** válasza:
Egy nagy ölelés, és egy puszi sok mindent elárulhat. ;)
2011. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha barátok vagytok, az trükkösebb (sajnos tényleg lehetnek komplikációk), de ennek ellenére szerintem megérne egy próbát, főleg úgy, ha az érzés kölcsönös. Ha sikerül, akkor a legjobb alapotok lenne egy harmonikus, jó kapcsolathoz.


Hajrá ;-)

2011. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!