Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az a nő foglalt, akin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az a nő foglalt, akin fekszenek. Mit jelenthet ez a mondat?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm tette ki, ráadásul párkapcsolatban él.

Ti hogyan értelmezitek ezt a mondatot?


2016. júl. 29. 13:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
88%

#30: Istenem, hogy te milyen szánalmas vagy! Az hogy neked eddig csak ilyen felszínes r*ibacokkal volt dolgod, az a magánügyed, de ne vetítsd már ki ezt az összes nőre, mert ez rohadtul nem igaz minden nőre. Nem ismersz, miről beszélsz? Honnan tudod te, hogy hogyan nézek ki és kik próbálkoznak nálam?! És azt, hogy a barátom hogy nézett ki? Fogalmad nincs, csak annyit tudsz, hogy fényezed magad meg a férfi nemet, a nőket meg szidod, mert feltételezem kikosaraztak.. Sok helyes pasi próbálkozott az idő alatt is, amíg barátom volt, nekem ők és még sokak szerint jóképűek voltak és láss csodát egyik ágyába se ugrottam bele és ezután sem fogok, mert nem vagyok sem r*ibanc, sem gerinctelen féreg és tudom magam kontrollálni.

És csak hogy megnyugtassalak, két kezemen nem tudom megszámolni hány pasinak csavarták el a "plázacicák" a fejüket, akik épp kapcsolatban voltak. Ennyit erről. Nem kell dicsőíteni a pasikat, mert semmivel sem különbek a nőktől. Mindkét nemben megvannak a "selejtesek".

2016. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"#2

Azt jelenti ,hogy barmelyik not el lehet csabitani. Nincs olyan no ,akit ne lehetne megfektetni megfelelo modszerekkel."


Gondolod kettes? Tudnék neked olyan nőt mutatni, akinél csak egyszer próbálkozhatnál. Aztán ha ismét megpróbálkoznál, akkor az Isten irgalmazzon neked, mert más nem fog... ;)

2016. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!