Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srac, akivel szinte nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srac, akivel szinte nem alig ismerjük egymást, miert mondja azt nekem chaten keresztul, hogy barmikor meghallgat, ha valami bant, nyugodtan irjak neki? 21 L

Figyelt kérdés
Nem is igazan ismerjük meg egymast, csak most kezdtünk el beszélgetni, de az sem állandó.

2016. júl. 29. 19:30
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Dugni akar, mint az összes többi! (Mi)


Bizalmat épít ki éppen benned.Csak ne rakd be frienzone-ba.

26/F

2016. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiakarja nyalni a pin*dat
2016. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert mielőbb szexelni akar veled :D
2016. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert már az elején szeretne a barátzónába kerülni nálad.
2016. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Unatkozik, szívesen ad tanácsokat...
2016. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet a többség így próbál tényleg az ágyadba férkőzni, de én olyan vagyok, aki tényleg ezt komolyan gondolja, mert számomra van élet az ágyon innen és túl is. Ha jó barátság, személyiségfejlődés lesz a dologból, annak csak örülök, szeretek segíteni.

Ha én ilyen vagyok, lehet más is ilyen. Hogy mennyien, nem tudom. Hogy ő ilyen-e, azt sem tudom.

2016. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, barátokat szeretnék és jó érzéssel tölt el ha valakinek tudok segíteni, nem hátsó szándék vezérel. 24F
2016. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!