Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy Milf-nél?

Figyelt kérdés
Szia,hello az szerintem nem illendő.De a jó napot az meg olyan mitnha öregnek gondolnám,azt meg nem szeretik..Akinek van tapasztalata az hogy csinálta?

2016. júl. 31. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

20 évest még gyerekszámba veszek

gondolkodj annyi vagy mint ált a 40es nők gyereke ?

ki szexelne a gyerekével?


42N

2016. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 elég sokan ahhoz képest, amit gondolsz :) Kan vagyok, ne írjatok! :D
2016. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én szívesen írnék, ha kedves hamvas fiúka vagy te is :D


De most viccen kívül, nem a fiatal fiúk korával van probléma, hanem ez a dekipróbálnám maszlag riaszt el sok nőt. Miféle eljárás már ez...tessék jól és szépen bánni az ágyasokkal is.

2016. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 nem értem az összefüggést, attól még, h ki akarja próbálni idősebb nőcivel lehet, h egy főnyeremény lenne, ágyba hozná a reggelit, meg minden, szeretgetné, nem ezen múlik ez a része.
2016. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerintem egy 20 éves simán lehet ugyanolyan jó:)Sőt ha azt nézem,bennünk még több a "lelkesedés".És jobban próbálnánk megfelelni. Próbabának meg nyilván nem használnám,hanem megbeszélném hogy mit várunk egymástól:)Ez szerintem teljesen korrekt:)
2016. júl. 31. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!