Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nők/férfiak! Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők/férfiak! Ki az akinek inkább hátrány, ha szabadideje van?

Figyelt kérdés

Nem vagyok munkamániás, viszont amióta egyedül élek a hétvégék, és a szabadnapok inkább szomorúsággal töltenek el, mint örömmel. Társ nélkül nem sok kedvem van a magam szórakoztatására programot szervezni, és ezért ezekkel a napokkal nem tudok mit kezdeni, sok dolognak társsal van értelme, és vannak dolgok amiket meg egyedül unalmas csinálni, mint filmnézés, séta, vagy még akár egy vásárlás is. Más is van így ezzel?


Nők, nektek ez gondot jelentene bármiben is, ha ezt látnátok, hogy önmagáért nem szervez maga köré pezsgést (nem azért mert amúgy nincs is igénye rá), hanem kivárja, hogy ezt egy társsal valósíthassa meg?


2016. júl. 31. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem foglalkoztat az ilyesmi. Bele sem gondoltam soha.
2016. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaid? Ez inkább hátrány.
2016. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan látom a helyzetet. Bár nekem vannak barátaim de velük nincs olyan tartalmas program mint anno a barátnőmmel :)
2016. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, de családosok. Ők nyilván ilyenkor a családjukkal szeretnének lenni. Most inkább kényszer miatt találok ki bármilyen ürügyet arra, hogy elteljen a szabadidő, de pontosan tudom milyen amikor párkapcsolatban adódik rengeteg közös tennivaló, és program. Ezek örömet okoznak, és kihívást is jelentenek (mondjuk ha nagyobb célok vannak, és azért kell tenni.) Vagy egy másik példa, hogy magamért nem tennék meg bizonyos dolgokat (pl lakberendezési változtatások), de egy társért igen, mert akkor miatta tenném meg, hogy örömet okozzak vele, és akkor már nekem is van kedvem - mondjuk egy lakás-átalakításhoz, vagy bármi ilyenhez. Ebből adódik, hogy igényem van ezekre a dolgokra, viszont magamért nem tenném meg, vagy legalábbis nem lenne benne olyan öröm, mintha "együtt" építjük a közös otthont.
2016. júl. 31. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:
vannak ilyen szingliknek kitalált program szervező oldalak, társaságok, akikkel tudsz közös programot csinálni és akár még ismerkedhetsz is, pl. Miitt.hu Havervagy.hu
2016. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is hasonlóképpen vagyok? Nekem is a legtöbb dolgot a párommal élvezetes csinálni. Nélküle olyan üres az egész. Hiába van hobbim, meg barátaim... Nélküle az sem jó. Még akkor sem, ha Pl a hobbimat nem tartja magáénak, akkor is jobb úgy csinálni, h tudom, h hozzá megyek haza.
2016. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valaki egyszer azt mondta, hogy csak az ostoba ember unatkozik, mert az okos talál magának tennivalót. rengeteg féle tanfolyam, kurzus, klub, közösség van, ahol eltöltheted az idődet és még új emberekkel is megismerkedhetsz. ha meg elmész különféle jótékonysági szervezetekhez önkénteskedni, azzal nem csak az időd kötöd le és társaságban vagy, hanem segíthetsz is másoknak - amit esetleg még vissza is kapsz majd az élettől egyszer...
2016. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a magánytól bedepizik kicsit az ember és nem jár annyi programra, de azért az életnek egyedül is értelmet kell tudni adni, mert ha nem tudunk, azt a párkapcsolat is csak átmenetileg oldja meg.
2016. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En nagyon nem szeretem ha szabadidom van. A hetvege az a remalom. Csak azt szeretnem hogy minel hamarabb legyen vege. A munka faraszto de legalabb lekot es van amivel lefoglaljam magam.
2016. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!