Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ha megtaláljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha megtaláljátok a szexben az "igazit" az mennyire van rátok hatással?

Figyelt kérdés
Itt most konkrétabban az extrémebb perverziókkal rendelkező férfiakra gondolok, hogyha találtok egy olyan nőt, aki nyitott és teljes mértékben elfogadja a perverziótokat és szívesen segít az efféle vágyak kielégítésében és élvezi is, akkor úgy érzitek megfogtátok az isten lábát, vagy ez így még önmagában nem jelent túl sokat?
2016. aug. 1. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Plusz dolog, de minden hiába, ha a kapcsolat lelki síkja szar lenne. Klappolnia kell az érzelmeknek, hogy másban is egy rugóra járjon az agyunk.
2016. aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Akkor bizony remek hatással van rám a szexben. Kérdés az élet egyéb területein mit tud.


Amúgy meg mi számít extrém perverziónak?

2016. aug. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az összeillő szexuális vágyak - igények - stb a párkapcsolat egyik alapja. Nem számít extrának, de nélküle nincs működő kapcsolat számomra.
2016. aug. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem elég extrém perverzióim vannak, és határozottan azért mentek tönkre a kapcsolataim javarészt mert a szexben nem tudtunk kiteljesedni. Sem én, sem az ex barátnőim.


Szerintem fontos a személyiség is, minden esetre a szex ha tényleg ki tud teljesedni segít a kapcsolat erősítésében. DE olyat nőt egyelőre én nem találtam:D


27F

2016. aug. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 icu75 ***** válasza:
Remélem nem baj,hogy nőként válaszolok,de mivel nekem fontos volt a remek szexualitás ezért nem tudtam volna olyan férfival összejönni aki,nem tud maximálisan kielégíteni,hiába lett volna minden más jó. Inkább egyéb téren vagyok kompromisszumképes. Emellett a párom nagyon "konzervatív"volt szexben,én pedig mindig is szerettem "játszani" de elfogadtam,hogy neki ez túlzás... Tudtam hogy az idő megoldja majd a dolgokat,és igen! Sok mindent elértem és örömmel van benne,hihetetlenül boldoggá tesz vele!
2016. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pont így jártam :-D Extrám vágyaim vannak és nem igazán találtam partnert hozzájuk. Három éve találtam meg a párom, aki olyan perverz, hogy egy-két dologgal még engem is hasba tudott akasztani ... pedig az művészet :-D

Hogy az Isten lábát fogtam -e meg, azt nem tudom, de az biztos, hogy nem szívesen engedném el ...

2016. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Extrémebb perverzió alatt olyasmit értek, ami nem hétköznapi dolog és vannak olyan emberek akik ezt a kategóriát már "betegnek" titulálnák.
2016. aug. 1. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Az már fél siker, igen. De azért még másra is szükség van. Szóval CSAK ezzel nem fog tudni megtartani.
2016. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Van aki az oralt is betegnek gondolja, úgyhogy nem kerultem közelebb egy általános megfogalmazással...
2016. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!