Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak számára mért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak számára mért a soványság a legfontosabb erény egy nőben?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 09:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

Ostoba vagy.


>a férfiak

Mint minden általánosítás, ez hibás és téves.


>soványság

Nem a soványságról, hanem a kövérség hiányáról van szó. Ne "sovány legyen", hanem "ne legyen nagyon kövér". A kettő igen messze van egymástól. Ráadásul nem is mindenki így van vele.


>erény

Nem erény, hanem külső tulajdonság.

2016. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem minden férfinak erény a vékonyság... Épp úgy, ahogy nem minden férfi preferálja a husi alkatot. De ezt így tök jól van. Ne vergődjünk már ezen! Minden alkat tetszik valakinek. Még a 150 kilós bojler is. Meg a 40 kilós anorexia is. És ez jó.
2016. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
40%
Nana, kóros általánosítást és hiedelmeket detektálok. Egyáltalán nem így van.
2016. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
48%
Nő vagyok, és ezzel egyáltalán nem értek egyet! Elég sok pasinak tetszettem már, a jelenlegi barátom is oda meg vissza van a testemtől, pedig nem vagyok sovány és nem is tervezem, hogy az legyek.
2016. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%

Miért van mindenki lepontozva????


Nekem sok ffi ismerősöm van, egyiknél sem ez a legfontosabb erény. Az egy dolog, h kinek mi tetszik, van , akinek a vékony nők, de nem ez a "legfontosabb erény".

2016. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%

Engem is érdekelne, hogy a kedves általánosító kérdező miért pontoz le mindenkit.


Jah, megvan - nem olyan válaszok érkeztek, amit ő várt!

Remek. #2-es voltam.

2016. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%

Én ntom, hogy mit rinyáltok a lepontozás miatt. Gyűjtötök valamire?

Le kell szarni a százalékokat, mert úgyis szimpátiaszavazás az egész.

2016. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
34%

Nem minden pasasnál van így... sőt sztem a többségnél nem az. Csak ugye vannak itt a "kedves, "nekem bármilyen nő jó lenne, de tényleg, de senki nem vesz emberszámba", jólelkű" pasik, akik szeretnék elhitetni, hogy a "csúúúúúnya, sok elvárással rendelkező nőkkel" szemben nekik nincsenek elvárásaik. Csak "hááát nagyon max. na legyen kövér"... hát ilyenkor a többség sztem ordas nagyot hazudik, vagy csak szexpartnert keres :D. A környezetemben a pasasoknak ennél sokkal nagyobb elvárásaik vannak, a magukat kedvesnek tartók között is. TUTI, hogy az itt rinyálók EGY RÉSZÉNEK nem ez nekik a legfontosabb, csak ha bevallanák, hogy nekik is vannak elvárásaik (legyen házias, ugrálja őt körbe a nő, az anyósra jogos kritikája se legyen a nőnek, focimeccs-forma1-stb. közben , a hülye haverokra egy rossz szó se legyen, ne kérdezősködjön arról, mikor ér haza stb., legyen smink nélkül tökéletes arcú, dús hajú stb.), akkor már ugrik az, hogy a nőnek túl nagy az elvárása azzal, hogy nem egy fizikai minimálbéres pasassal akar összejönni.

Plusz azért azt is látni kell, hogy mindenkinél vannak kizáró jellegű kőlső tényezők. Ha vki kizárólag vékony lányt szeretne, az nem hordozza magával azt, hogy már az intelligencia nem fontos neki.

2016. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam senkit se!!!
2016. aug. 1. 16:30
 20/24 Titusztitusz ***** válasza:
34%
Nem tudom kérdező hogy honnan vetted ezt a bődületes butaságot...El nem bírom képzelni...
2016. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!