Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak számára mért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak számára mért a soványság a legfontosabb erény egy nőben?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 09:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A nők számára mért a pénz a legfontosabb erény egy férfiben?
2016. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Akik nagy fellengzősen kioktattak, azoknak üzenem, hogy egyszer beszélgessenek el egy lefogyott nővel, és ne lepődjenek meg, ha olyanokat hallanak, hogy mostmár úgy érzik, őket is emberszámba veszik.

Többieknek köszönöm a választ.

2016. aug. 3. 07:18
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Akik nagy fellengzősen kioktattak, azoknak üzenem, hogy egyszer beszélgessenek el egy meggazdagodott férfivall, és ne lepődjenek meg, ha olyanokat hallanak, hogy mostmár úgy érzik, őket is emberszámba veszik.


(gondolom, ezután is ragaszkodsz az általánosításhoz)

2016. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kérdező

Egyrészt nem vagyunk egyformák(főleg mi férfiak) és nem ugyanazt szeretjük.

Ellenben a nők hajlamosak a túlzásokra és a sarkításra, hogy érvelni tudjanak.

Pl. én nem szeretem a vékony, csontos nőket, de a fitnesz babákat sem. Egyszerűen nem vonzanak szexuálisan. Nincs velük bajom, nem szólom meg őket és elismerem, ha csinosak, jól áll nekik valami,de az n ízlésemnek, ami a zsigeri kívánásból indul ki, nem felelnek meg. Jelzem, hogy a férfiak többségének ők jönnek be.

Ugyancsak nem szeretem a dagadt, elhízott nőket. Nem tetszenek, nem állna fel rájuk, nem vonzóak.

Ha a szívedre teszed a kezed, beláthatod, hogy te sem tartod őket vonzónak, szóval nem tudom, hogy milyen alapon is várhatnád el, hogy tetsszen valakinek egy amorf női test hurkákkal, torz arányokkal.


Ami nekem tetszik, az a nőies forma szép bőrrel, karcsúbb derékkal, széles csípővel nagyobb seggel és vastagabb combokkal, pl. [link]


Erre mg mindig mondhatod, hogy sovány, engem nem érdekel, de ez a forma az, amire már ösztönösen mozdulok.

Ha te nem szereted a szegény, alacsony, kopaszodó, pocakos pasikat, akkor mi is tehetünk fel hasonló kérdéseket neked, mint te most?

2016. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!