Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most akkor mi? Szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor mi? Szerelem? Vonzalom? Jelentős érzés ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Érzek valamit egy fiús csaj iránt, aki mellesleg a lányokat szereti. Még soha nem volt velem ilyen, olyan szép és vagány. Szeretem, ha a közelemben van, szeretem nézni is. Annyira szexi tud lenni, ha elgondolkodik vagy ahogy mosolyog stb. Ez mi? De így mással nem tudnám elképzelni, attól egyenesen undorodom, hogy lányt szeressek, de ő más. Valamit nagyon megmozgat bennem.

21/L


2010. ápr. 17. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vonzalom. Csak testileg vonzódsz hozzá,nem?
2010. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, testileg olyan értelemben, hogy szeretném átölelni, szeretném, ha hozzámérne, de nem csak így, hanem úgy az egész lénye elkápráztat. Annyira aranyos, vicces, fura (jó értelemben).
2010. ápr. 17. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ülj le vele és beszéljétek meg, hogy mit is érzel iránta valójában! Egy próbát megér, nem? :)
2010. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó, de ez olyan, aminek nem akarom, hogy legyen valami következménye. Úgy értem, én nem akarok most semmit tenni, "felszedni" vagy ilyesmi, ahhoz túlságosan tartok mások véleményétől, meg jaj. Én csak nem tudom mi ez, nagyon fura, de jó.
2010. ápr. 17. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább szenvednél amiatt, hogy mit gondolnak mások, minthogy kimutasd a valós érzelmeidet? Minél többet agyalsz ezen, annál jobban belegabaj(ly?)odsz ebbe a csajsziba, és annál jobban fogsz szenvedni, hogy visszatartsd az érzéseidet. Vagy rosszul gondolkozom?
2010. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!