Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barna menstuáció, van okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna menstuáció, van okom aggódni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A párommal júniusban együtt voltunk, aztán másnap rendes időben megjött! Minden rendben volt első két nap erős, utána kevesebb. Júliusban pár nap késéssel de megjött, stressz okozta, de akkor már csak barnás vér jött szokásos 5-6napig jóval kevesebb mint szokott. Most újra megjött, szintén mostanra vártam, de megint barnás a menstruációm, most a mennyiség aránylag rendben van! Teherbe esésre van esély, de nem tartom valószínünek, mert az ég világon semmi tünetem nincs és eddig mindig időben jött meg! Junius hónapban voltunk együtt védekezéssel és anélkül is, de nem történt "baleset". Még nem teszteltem, tervezem mostanság, csak a biztonság kedvéért, de az is lehet más áll a dolog hátterében. Kissé aggódunk a párommal, mivel még nem állunk úgy anyagilag, hogy felneveljük a picit!Mostanában a nyári nagy meleg miatt jóval kevesebbet eszem, de ha jol emlékszem májusban is hasonló volt a mensim, tenyleg nem tudom mi lehet ez. Eddig elég sokáig nem éltem szexuális életet, mostani párommal kezdtem újra, az is lehet ez bezavart neki? Aki járt már hasonló cipőben, vagy van sejtése mi lehet ez, kérem segítsen! 21/N

2016. aug. 1. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha még nem tudnátok felnevelni egy gyereket, akkor miért szexeltek védekezés nélkül?


Csinálj egy tesztet.

L21

2016. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már! Lényegtelen milyen, ha van akkor jó jel az meg még inkább bizakodásra ad okot, hogy hasonló már volt.
2016. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első, tudom mivel járhat a védekezés nélküli szex,de egy-egy alkalommal csak spontán jött, igykeszem megfontolt lenni és tesztelek!

Második, neked köszönöm szépen a választ, nyugodtabb vagyok! :)

2016. aug. 1. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet a kettessel, az első terhességem alatt a menzi idejében barnáztam, napokig. Persze valószínűbb hogy nem vagy terhes, de nem ártana kivizsgáltatni magadat, mert attól még ez nem jelent jót.
2016. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hármas,kicsit aggódom, tesztelek szerintem a héten.Semmilyen tünet nincs, pedig elmélteben egy hónapja történt, kicsit több is talán. Mivel most jött meg harmadszorra és májusban is ilyen volt a mensesem, valami másra gyanakszom.. :(
2016. aug. 1. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
alacsony progeszteron szint is lehet ha barnázol
2016. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hatos, olvasgattam a neten és én is találtam ilyen magyarázatot! Mindenféle képpen el kell mennem nőgyógyászhoz, már az éves vizsgálat miatt is, szóval majd akkor kiderítjük mi lehet. Édesanyám meglátogattam ma délután, elmondtam neki is mindent, megnyugtatott kicsit és mondta, anno neki is volt hasonló, kapott gyógyszert és helyreállt, kívancsi leszek! Köszönöm szépen a válaszod! :)
2016. aug. 1. 20:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Teszteltem ma,negatív lett, szóval más állhat a háttérben, elmegyek majd nőgyógyászatra, ahogy tudok, bízom benne minden rendbe jön! Köszönöm mindenki válaszát! :)
2016. aug. 2. 13:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Hajrá! :))))
2016. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!