Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan kezdek aggódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kezdek aggódni a barátnőm miatt! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Együtt nőttünk fel, így egyértelmű,hogy érdekel mi van vele. Most végzett az egyetemmel és botrányok között nert kiderült több tanárral is volt viszonya. Aztán még több emberrel ismerkedett meg, akik mind 20-30 évvel idősebbek nála! Ez még hagyján volt, de kiderült mind nők! Most mit csináljak? Azt mondta segítsek neki mert nem bírja kontrollálni az érzéseit, össze van zavarodva. Most is egy tanárnővel tartja a kapcsolatot...ezt azért sem értem, mert talán 1 vagy 1,5 éve még vőlegénye is volt, aztán erről sem beszél. Az utóbbi 1 évben találkozgatunk, nekem már van férjem, gyereket is, csak eddig távol éltünk egymástól egy időre. A családjával telejesen megszakította a kapcsolatot úgy 3 éve. Semmit sem tudnak róla. Mit kéne tennem? Pénze van, lakása, autója, nem ezért van idősebbekkel! Ő 25 én 24 éves vagyok.

2015. aug. 1. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy te mellette vagy, de kevésnek érzed magad hozzá, győzd meg, hogy forduljon szakemberhez.
2015. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, nagyjából már el tudja rakni magát, hogy melyik nemhez vonzódik, az, h pont a tanárnői lettek, akikkel összejött az sztem másodlagos.

Vőlegénye talán azért volt, mert el akarta nyomni a nők iránti vonzalmát. Szerintem azért van csak összezavarodva, mert tudja, hogy "nem helyes" amit csinál, ahogy él, viszont ő így boldog, de nem ez az elfogadott.

Mást nem tehetsz, mint barátként mellette állsz és elfogadod, hogy ő így boldog, egy idő után ő is fel fogja nyiltan ezt vállalni.

2015. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze, mellette állok mindenben. Nem fog szakemberhez fordulni, gyerekként elég sokáig kezelték, mert már akkor észrevettük diáktársai, hogy az idősebb nőkkel van.

Orvosit végzett, tehát nem fogom piszkálni azzal,hogy menjen orvoshoz.

2015. aug. 1. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem vállalja fel
2015. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az anyai szeretetet próbálja helyettesíteni amihez hozzátartozik a szexualitás is ? Mint az apakomplexusos egyedek.Nem a szex a lényeg,hanem a körítés(pátyolgatás,stb.).
2015. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, teljesen igazad van, valami ilyesmiről van itt szó. Nem nagyon beszél a gyerekkoráról meg régen se mesélt de anya nélkül nőtt fel ez biztos. 3s ilyen esetben mit lehet tenni? Hogy segítsek neki? Meghallgatom, támogatom, de ennyi?
2015. aug. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!