Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem normális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális az ilyen viselkedés? Miért nem lehet elfogadni, hogy nem volt köztünk több?

Figyelt kérdés
Tegnap két csajjal is találkoztam, akikkel közelebbről ismerjük egymást (mindkettővel volt kisebb kavarás). Az egyiket nem ismertem fel, de nagyon nézett, majd kiesett a szeme, még furcsálltam is, hogy miért engem néz miközben kb voltunk még vagy tízen a társaságban, később mondta haverom, hogy ő volt az az a csaj, akivel kavartam. A másik meg észrevett odamentem a társaságához (nem hozzá és nem miatta) kicsit beszélgettem az egyik jó haverommal aztán külön vonultam egy másik társasággal, nem akartam zavarkodni. 3-4 perc múlva felállt az asztaltól egy szemmel láthatóan csúnya igénytelen sráccal és olyan smárolásban törtek ki tőlem 5 méterre, hogy néztem ezzel mit akart bizonyítani, ha ez nekem szólt. Amíg meg nem jelentem békésen üldögélt egy asztalnál a társaságával és azzal a sráccal még csak nem is beszélt (közel sem volt hozzá). Értem én, hogy mindkettő csajban maradt némi szálka miattam, amiért nem lett több, de ez nem csak az én hibám volt. Csajok ezekkel a dolgokkal általában mik a céljaitok? Valakit féltékennyé tenni? Csak érdekel, nem vagyok féltékeny és semmi reakciót nem váltott ki belőlem az eset.

2016. aug. 1. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerted fel azt az embert, akivel kavartál de a haverod meg igen?
2016. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég régen történt az eset 5-6 éve kb. és sokat változott, külsőre pozitív irányba, amint hallottam belsőre negatív felé, de nagyon. Nekem az volt a furcsa, hogy ő valószínűleg felismert és csak annyit láttam, hogy egy szempár követi minden mozdulatomat. Elég ijesztő volt főleg, mert nem ismertem fel ki ő és miért engem néz :) Amúgy a csaj maga jól néz ki, de az a vizslató tekintet áhh :) sajnos később hallottam, hogy cuccozik keményen.
2016. aug. 1. 01:04
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
Sztem ez nem felnőtt kategória.
2016. aug. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, eleg gyerekes viselkedesuek.
2016. aug. 1. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!