Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze jönnél olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnél olyannal, aki per pillanat tisztességes, de nem volt mindig az?

Figyelt kérdés
Olyan nővel,aki évek óta ne csinál olyasmit, de 2-3 évvel ez előtt volt hogy ketten dugták egyszerre(és nem bánta meg, vállaltan). És most meg tisztességesnek érzi magát és csak megölelni se engedi magát olyannak,akivel nem jár.
2016. aug. 2. 15:36
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Szerintem aki ribizli volt, az is marad. No meg a tudat, hogy volt hogy többen vitték egyszerre egy szóra most meg küzdeni kéne érte, elég dühítő.

De ez az én véleményem, érdekelne másé is.

2016. aug. 2. 15:38
 2/19 anonim ***** válasza:
A ketten dugták egyszerre, az azt jelenti, hogy "Ménage à trois", vagy hogy volt szeretője, miközben kapcsolatban volt mással?
2016. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem hogy ez mióta elítélendő?

Én sose csináltam, nem is akarom, de ettől ha más igen miért ítéljem el?

Gondolkozz már el egy kicsit!

2016. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Egyszerre mint egy időben.

Ahogy volt egy pasival és egy csajjal is egyszerre.

2016. aug. 2. 15:50
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Így dugták, úgy dugták és akkor nem jössz össze, hát asszem nő nélkül maradsz.
2016. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
3. Azért, mert erkölcstelen.
2016. aug. 2. 15:52
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Ebben szerintem semmi tisztességtelen nincs. Maximum a te értékrendedbe nem fér bele ez, de akkor meg keress valami szentfazékot.
2016. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ezt hallgasd meg, tanulságos:

https://www.youtube.com/watch?v=isWDOU81oxk

2016. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8. Rég láttam ezt a filmet, kösz hogy mutattál belőle. Bob annyiban más, hogy neki a kevésség érzete volt meg, nekem meg undorom van tőle. Hogy ilyeneket csinált.

Nem olyan kellene, aki vallásos és azért nem tesz ilyeneket, hanem maga miatt, hogy ilyen állatias szintre nem süllyed le.

2016. aug. 2. 16:01
 10/19 Titusztitusz ***** válasza:
48%
Nem...
2016. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!