Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy együtt vagyunk e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy együtt vagyunk e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 1 hónapja megismertem egy srácot, elkezdtük beszélgetni nagyon aranyosnak találtam. 1,5 hete találkoztunk először egy buliba. Szimpatikusnak találtuk egymást, csókolóztunk de semmi több. Aztán megkérdezte, hogy lenne e kedvem randizni vele. Természetesen igent mondtam. Azóta múlt héten volt 2 randi, illetve egyszer voltam náluk és ő is nálunk.

Viszont nem tudom, hogy együtt vagyunk e! Ítéljetek el, de szerintem elég hülyén nézne ki, ha megkérdezném tőle hogy mi most egy párt alkotunk e?!

Csókolózáson és tapin kívül más nem volt:) Azzal én még várni szeretnék amit ő tiszteletben is tart.

Van valami ötletetek amivel utalhatnék erre a kérdésre?

Előre is köszönöm a válaszotokat!

Én 18 L ő 19 :)



2016. aug. 2. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a "járás-dolog" általában magától értetődő. Várj még egy kis időt, aztán kiderül, hogy mi van kettőtök között. Amúgy szerintem egyelőre még a "járás" kezdetén vagytok, ha lehet ilyet mondani. :D
2016. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oooh de cukik vagytok! Eszem a zuzátok...
2016. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 H_Vivien ***** válasza:

Ötlet: Leülsz elé, használod a kis rést az arcodon és ezt mondod? Mi most akkor egy pár vagyunk? Együtt vagyunk?

Válasza: igen vagy nem.

Ennyire egyszerű. KOMMUNIKÁLJ! Be szokott válni.

2016. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!