Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarja kimondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja kimondani, hogy együtt? Ti kitartanátok mellette?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja tart az egész, randizgattunk, aztán azt mondta maradjunk barátok mert nem érzi amit kéne és fél hogy nem menne. Megbeszéltük, de olyan tűz van köztünk, hogy képtelenség kibírni, hogy ne legyen testiség. Nem tudunk nem egymáshoz érni és csókolózni, amiből nyilván mindig szex lesz. Mondtam neki, hogy ez így nem fog menni, mert én többet érzek és fáj, erre azt mondta akkor ne legyen több szex, de maradjunk barátok, mert fontos vagyok neki. De egyszerűen nem bírom ki, ha ő tartja is magát, nekem nem megy. Sosem éreztem még ilyet, hihetetlenül passzolunk. Kb minden másnap-harmadnap találkozunk, heti 1-2x együtt is alszunk. Minden nap keres, és nem nőzik. Pár napja futólag bemutatott az egyik barátjának, előtte is ugyan úgy megölelt és megcsókolt, ma pedig egy telefonbeszélgetésből kiderült, hogy a többi barátja is tud rólam. Igazából teljesen olyan, mintha együtt lennénk, figyelmes, gyengéd, bújós és egyikünknek sincs más. Egyébként neki 3 éve nem volt barátnője, és előttem is összesen 2 nő volt az életében, abból az egyik komoly. Szerintetek?
2016. júl. 10. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"akkor ne legyen több szex, de maradjunk barátok, mert fontos vagyok neki"


Önző. Ideje dobbantani és olyan vonatot keresni, ami fel is vesz. Ennek semmi értelme! (tapasztalatból mondom)


25/F

2016. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel a dolgok jelen állása folytasd. Viszont ha te komoly kapcsolatot akarsz akkor ezt mondd is meg neki , hogy vagy együtt lesztek és kimondja ,hogy kije is vagy neki , vagy akkor hagyjátok abba. Egyébként vannak akik nem szeretik felcímkézni a dolgokat. Így nem mondanak semmire nagyon semmit.
2016. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jegyezz meg; ha egy ferfi veled akar lenni, a szerelmekent prezentalni teged a vilag fele, es te is vele, akkor egyutt lesztek. Ez a fiucska nem akar teged masnak, csak egy az atlagosnal jobban kedvelt uritolyuk vagy, es nem ertem lanyokat mikor belemennek ilyesmibe de utolag meg sir a szajuk.
2016. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt irod tuz van koztetek, meg hihetetlenul passzoltok stb

meg a tobbi dolog amit irtal...,akkor mi a feszkes fenet kene meg ereznie ezen felul,hogy valodi kapcsolatotok legyen? Ez a csavo tenyleg csak uritesre hasznal, ez az orokos "legyunk baratok" szoveg meg mar olyan szanalmas.

2016. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!