Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik távkapcsolatban éltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik távkapcsolatban éltek (külföldi meló), mennyit beszéltek egy nap a párotokkal?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le, mióta vagytok együtt! Napi hányszor telefonáltok és kb hány percet összesen?
2016. júl. 29. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt. Változó, hogy mennyit beszélünk. Van, amikor több órát, valamikor semennyit. Telefonálni ritkán szoktunk.
2016. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viberen szoktunk írni napközben, este néha skype, ha mindketten szabadok vagyunk. Igaz, mi szeretők vagyunk, nem pár...
2016. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyikünk sincs külföldön, de távkapcsolatban vagyunk, két és fél éve. Napközben Skype-on csetelünk amikor gép előtt vagyunk (általában ott vagyunk, ha nincs tárgyalása valamelyikünknek), esténként meg kb. egy órás telefon, néha szexcset.
2016. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező ti mennyit találkoztok? Az is számít.
2016. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szombat és egy fél vasárnap. ritkán becsúszik, hogy 2 hetente. nekem inkább az a zavaró, hogy folyton hívogat. minden szünetbe, esténként óránként elalvásig és sokszor nincs is miről beszélgessünk, és picit idegesít, hogy a semmmiért is hivogat. Mondtam már ezt neki többször,hogy feleslegesen nem kell telefonálni annyit. Mondta, hogy majd visszavesz belőle, de eddig egyszer se jött össze. meg engem önmagában az is zavar, hogy a k.u.rva telefonnal élek kb... évek óta ez megy...
2016. júl. 29. 13:25
 6/7 A kérdező kommentje:
viszem fürdeni, viszem wc-re, állandóan nálam kell legyen, mert mivan ha pont akkor hív. Egyszer nem veszem fel, már hívja anyámat, hogy mi van velem. Tök gáz, tökre zavar, és nem tudom róla leszoktatni
2016. júl. 29. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:

És ha azt írtuk volna, hogy nálunk ugyanígy van, mint nálatok, de szerintünk ez normális, akkor többet nem zavar, vagy mi? Nem egészen értem:D

Ha neked nem jó az, ahogy ti csináljátok, nem mindegy más hogy csinálja?

Ha nem tudod vele megbeszélni és téged ennyire zavar, akkor nem passzoltok össze.

2016. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!