Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt fejjel is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt fejjel is lehet rajongani valakiért, akit soha nem érhettek el és lehet hogy nem is ismeritek személyesen?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül celeb, akár egy viszonzatlan szerelem, egy férfi/nő akit mindig láttok, de nem beszéltetek soha, csak egyszerűen megfog a kisugárzása stb
2016. aug. 4. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te így érzel és neked jó, akkor nekem jó, legyél gyerek vagy akár felnőtt . Én a magam részéről amondó vagyok hogy a tököm az aki kergetne ábrándokat, délibábot, meg árnyakat. Két lábbal a földön járni aztán azt megragadni és bele kapaszkodni aki hús és vér és mellettem áll .
2016. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
Sztem tiniként még oké a rajongás vki v vmi iránt, de felnőttként kicsit már egészségtelen. Vannak emberek akikre felnézek, de őket vmilyen szintén ismerem, ismert embernek pedig max a munkásságát tudom elismerni. Idegenért, szerelemért rajongani? Nem. A kedvesem szeretem, tisztelem, de rajongásnak semmiképp nem nevezném.
2016. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Titusztitusz ***** válasza:
Persze...Lehet...De még mennyire hogy lehet...Különösen a nőknek szokása az ilyesmi...
2016. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet mindenkinek van olyan ismert vagy ismeretlen ember akihez vonzódik.
2016. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amíg betartod, a józanész határait (nem minden percben, nem mániákus vagy, mellette keresed, az igazit/ van párod s ő a fontosabb, nem a délibáb stb.), akkor semmi probléma.

Én is ilyen vagyok, hogy van kedvenc szereplőm pl.könyvből, akiről néha álmodozok. De ettől függetlenül keresem, az igazit, nem befolyásol a hétköznapokban. Megnézem, a hús vér pasikat ;) 25N

2016. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!