Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak véleménye érdekelne. Mit gondoltok ha szinte mindig a lány ír rátok (kb 3-4 naponta, van hogy több idő elteltével). Nem tartjátok túl nyomulósnak, levakarhatatlannak stb?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Haaat ,ez nehez helyzet. Ha nem viszi tulzasba a nyomulast ,akkor orulok neki,de ha tulnyomulos akkor "levakarhatatlan" kategoriaba kerul.

De ezt neked kell tudnod,hogy tetszel e neki stb.

2016. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy tetszem-e neki,igazából ezt szeretném megtudni,de konkrétan rákérdezni nem merek,szóval marad az hogy csak kiderül a reakcióiból előbb utóbb,de közben nem akarom elriasztani azzal hogy én írok neki...
2016. aug. 4. 18:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként még nem régóta beszélünk,2-szor írtam neki,de egyszer csak egy ürüggyel,pár mondatot beszéltünk akkor,szóval még nem sokszor beszéltünk,de mivel mindig én írtam,ő nem,ha továbbra is beszélni szeretnék vele,akkor ez valószínűleg így folytatódna...ezért érdekel hogy ti mit gondoltok erről.
2016. aug. 4. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
En szinte biztos vagyok benne hogy nem szeretne toled semmit. Ha igy lenne, mar o is irt volna, de az a minimum, hogy a beszelgeteseteket eletben tartotta volna vagy ugy zarta volna le hogy oke majd holnap vagy x idoben beszelunk, folytatjuk stb.. Nem elkeseriteni akarlak es ne legyen igazam de szerintem nem akar ismerkedni.
2016. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyebkent a kerdesre valaszolva nem levakarhatatlan a 3-4 napi iras. Szamomra semmiképp
2016. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A beszélgetéseket "életben tartja",jól elbeszélgetünk ha írok neki,csak egy a gond,ő nem ír.

Hát igen,lehet hogy nem akar tőlem semmit.

2016. aug. 4. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"A beszélgetéseket "életben tartja",jól elbeszélgetünk ha írok neki,csak egy a gond,ő nem ír. "


Üdv a férfiak világában:)


A 3-4 naponta írást nem érzem hú de nyomulósnak, de ha annak is érzeném, akkor meg szólnék, hogy bocs, de nem akarok tôled semmit.

Én férfiként általában úgy szoktam hozzáállni, hogy ha a másiknak valami túl sok / túl nyomulós / akármi, akkor felnôtt ember módjára majd szól - ha nem képes erre, akkor az az ô baja.

2016. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!