Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy a férfiak szívük szerint inkább "maguk alatt" választanának a nők közül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. sírnak, hogy a nők csak diplomást szeretnének, a melóssal meg szóba sem állnak, de azért inkább arra hajlanak, hogy a nőnek ne nagyon legyen magas végzettsége, vagy legalábbis a sajátjuknál nem sokkal magasabb. Legyen kicsit butácskább, inkáb keressen kicsit kevesebbet, de ne legyen "több", mint a férfi.
2016. aug. 5. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen férfi, de szerintem nem jellemző. A férfiaknak (ellentétben a nőkkel) nem lényeges a párjuk iskolai végzettsége. Inkább a külső-belső tulajdonságait nézik.
2016. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Az alap igaz, de a folyamat fordított. A csajszinak kell magánál “jobb“ mert aki nem arra “nem tud férfiként tekinteni“.
2016. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

sok férfit bánt, ha a nő iskolázottabb, jobban keres......

sérti a büszkeségüket, hogy jobb/sikeresebb valamiben...

a leggusztustalanabb amikor egy melós szapulja a diplomás barátnőjét, le akarja húzni lelkileg, hogy "felesleges a diploma..."

amikor a saját sikertelenségét a másikra is ki akarja vetíteni...


23F

2016. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez sokszor így van, egy pasi nem érzi magát "férfinek", ha a nő bármiben többet elért. Ez a marhaság még sokakban él, hogy a nő alsóbbrendű, másodlagos állampolgár, rászorul a férfi támogatására, stb.

Akik ráadásul ebben élnek, és saját maguk nem értek el semmit, azok sírnak mindig a leghangosabban, hogy a nőknek csak diplomás, izmos, gazdag, lófarkú alfahím kell, és nem értékelik a kedves, rendes férfiakat. Mivel "annyira" azért ők sem akarják lejjebb adni, hogy egy munkanélküli, hajléktalan csövessel jöjjenek össze.

2016. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam igaz. Nagyon hosszú órákat el tudunk beszélgetni vitatkozni dolgokról diplomás nőkkel. Olyannal is sokat és hosszan beszélgetek, aki a világot járja előadásokat tartani a szakterületéből. Arra viszont képtelen lennék, hogy egy diplomás nővel együtt éljek.
2016. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ên is így vagyok, magam alatt szeretem de az sem baj,ha ő van felül ppp mögötte álva is szeretem.
2016. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy tanult, intelligens nőket kerestem mindig is. Nekem nincs diplomám, de szinte minden komoly kapcsolatomban a párjaimnak legalább kettő diplomája volt és több nyelvet beszéltek mint én. Nekem izgalmas és szexi az okos nő.
2016. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Totál hidegen hagynak ezek a dolgok, nem ez alapján keresek nőt.
2016. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jól érzed, a pasik többsége rosszul van a gondolattól, hogy a barátnője jobb legyen nála valamiben. (Kivéve persze a főzést...)
2016. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat a nők iskolai végzettsége. Felőlem egy csajnak lehet szakmája 8 általánossal, lehet érettségije szakmával, vagy szakma nélkül. De pl. diplomás nőm is lehetne. Szóval nem ezen múlik. Én nekem olyan nő kéne, aki legalább átlagos kinézetű, mert én is átlagos vagyok. Amit elvárnék a barátnőmtől, ha lenne barátnőm, akkor az két dolog. Az őszinteség és hűség! Legyen őszinte és hűséges, mint a leghűségesebb német katonák!
2016. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!